پلاگین تیکت پشتیبانی وردپرس wpsc Support Tickets

مصطفی دهقان
1393/11/29
نظرات : 4
بازدیدها : 1861

همانطور که بارها اثبات شده است، وردپرس تنها یک سیستم مدیریت محتوای ساده نیست و از آن میتوان برای انواع مقاصد و راه اندازی انواع سایت ها، از وبلاگ های ساده گرفته تا انواع فروشگاه و سایت های حرفه ای شرکتی و … استفاده کرد. خبر خوب این است که اگر به دنبال راه اندازی سیستم تیکتینگ و پشتیبانی آنلاین هم باشید، باز هم وردپرس بی رقیب، شما را نا امید نمیکند و با ارائه انواع پلاگین های قدرتمند به خوبی از پس نیازهای شما بر می آید. بنابراین شما میتوانید به یاری این افزونه ها، بدون هیچ هزینه ای سیستم پشتیبانی آنلاین راه اندازی نموده و مشتریانتان را به ساده ترین شکل پشتیبانی نمایید.

پلاگین تیکت پشتیبانی وردپرس wpsc Support Tickets

افزونه تیکت پشتیبانی وردپرس wpsc Support Tickets

پلاگین تیکت پشتیبانی وردپرس wpsc Support Tickets  از پایه و به صورت اختصاصی برای وردپرس طراحی شده و از سیستم پشتیبانی دیگری به عنوان هسته ی خود استفاده نمیکند. گرچه این افزونه یک افزونه ی کاملا جدا و Standalone است اما در صورت تمایل میتوانید آن را با افزونه wpStoreCart ترکیب کرده و به نتایج جالبی دست پیدا کنید. مثلا میتوانید تعیین کنید که تنها مشتریانی که امکان خاصی را از شما خریداری کرده باشند قادر به ارسال درخواست پشتیبانی در سایت شما باشند. در عین حال این امکان هم در افزونه در نظر گرفته شده که حتی کاربرانی که در سیستم ثبت نام نکرده اند بتوانند از طریق ایمیل، درخواست خود را برای شما ارسال نموده و پاسخ بگیرند.

در پلاگین تیکت پشتیبانی وردپرس wpsc Support Tickets کاربران به راحتی میتوانند تیکت ارسال کنند و همچنین تیکت های خود را ببینند و پاسخ دهند. همچنین مدیر وضعیت تمام تیکت ها را در داشبورد خود میبیند و میتواند ان ها را بررسی نماید.

معرفی شده در وردپرس یار
[box type=”download” ]

[/box]

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید