افزونه امتیاز و شارژ حساب EDD
اشتراك گذاری نوشته

با سلام به دوستان عزیز وردپرس یار. با یکی دیگه از پلاگین های ایزی دیجیتال دانلود یعنی افزونه امتیاز و شارژ حساب EDD یا Points and Rewards در خدمت شما هستیم که یک افزونه وردپرس بسیار کاربردی برای فروشگاه های محصولات دانلودی میباشد.

اگر به مارکت هایی مثل تم فارست دقت کرده باشید، بخشی برای شارژ حساب وجود دارد که کاربران میتوانند حساب خود را شارژ کنند و سپس اقدام به خرید از سایت بکنند. ما هم امروز در وردپرس یار، افزونه امتیاز و شارژ حساب EDD را برای شما آماده کرده ایم که با استفاده از آن بتوانید چنین سیستمی را پیاده سازی کنید. البته این افزونه قابلیت های دیگری هم برای جذب مشتریان در خود جای داده است که در ادامه به آن ها اشاره میکنیم. با ما باشید …

 

جهت مشاهده لیست تغییرات نسخه جدید : کلیک کنید

افزونه   EDD

افزونه امتیاز و شارژ حساب EDD

با استفاده از افزونه امتیاز و شارژ حساب EDD میتوانید یک موجودی حساب یا در واقع یک موجودی امتیاز به پنل کاربری خود اضافه کنید.

در قدم اول باید در تنظیمات افزونه مشخص کنید که مثلا هر هزار تومان، معادل چند امتیاز باشد؟ مثلا میتونید مشخص کنید که هر هزار تومان معادل ۱۰۰۰ امتیاز است.

قدم بعدی راه هایی هست که کاربر میتواند امتیاز جمع کند. مثلا میتوانید به ازای عضویت کاربر، مقداری امتیاز به عنوان هدیه به او به صورت خودکار بدهید تا به عضویت در سایت شما تشویق شود. مثلا میتوانید ۱۰۰۰ امتیاز در صورت عضویت به او بدهید.

قدم بعدی هم جمع کردن امتیاز و افزایش موجودی حساب کاربری توسط کاربر است. مثلا شما میتوانید یک محصول ۵۰ هزار تومانی ایجاد کنید، تا در صورت خرید توسط کاربر، ۵۰ هزار امتیاز (یا هر میزان امتیازی که شما در این محصول تنظیم میکنید. مثلا ۶۰ هزار امتیاز) به موجودی حساب کاربری او اضافه شود. مثلا با خرید این محصول، فقط امتیاز به موجودی حساب کاربر اضافه میشود و محصول دیگری در اختیار او قرار نمیگیرد. در واقع کاربر با خرید این محصول، فقط موجودی حساب خود را افزایش میدهد و فایلی در اختیار او قرار نمیگیرد. برای تشویق هم میتوانید میزان امتیاز را بیشتر از میزان مبلغی که پرداخت میکند در نظر بگیرید.

همچنین میتوانید محصولات خود را به صورت معمولی با edd به فروش بگذارید و به عنوان پاداش، یک مقدار امتیاز به کاربر بدهید. مثلا یک قالب وردپرس با قیمت ۵۰ هزار تومان به فروش گذاشته اید، و در صورت خرید توسط کاربر، میزان ۵ هزار امتیاز به عنوان پاداش به کاربر داده میشود.

تا اینجا کاربر در حال جمع آوری امتیاز و افزایش موجودی حساب کاربری خود بود.

حالا کاربر با میزان موجودی ای که در حساب خود جمع کرده میتواند سایر محصولات سایت را خریداری کند. میزان موجودی مانند تخفیف قابل استفاده است.

فرض کنید کاربر ۵۰ هزار امتیاز جمع کرده است. حالا میخواهد یک محصول ۵۰ هزار تومانی بخرد. اون میتواند این ۵۰ هزار امتیاز خود را خرج کند و محصول را با استفاده از امتیاز خود خریداری کند.

یا فرض کنید قیمت محصول ۸۰ هزار تومان است و کاربر فقط ۵۰ هزار امتیاز دارد. بنابراین امتیاز او از مبلغ محصول کمتر است. حالا او میتواند ۵۰ هزار امتیاز خود را خرج کند و مثل یک کد تخفیف، این امتیاز را از مبلغ محصول کم کند و ۳۰ هزار تومان باقی مانده را به صورت آنلاین پرداخت نماید.

افزونه امتیاز و شارژ حساب EDD

امکانات افزونه امتیاز و شارژ حساب EDD:

 • ایجاد سیستم موجودی حساب و شارژ حساب کاربری در سایت های فروش فایل با edd
 • قابلیت افزایش موجودی حساب در صورت عضویت در سایت (اختیاری و به صورت خودکار)
 • قابلیت خرید امتیاز و افزایش موجودی حساب
 • قابلیت استفاده از موجودی حساب و خرید از سایت
 • نمایش موجودی حساب به کاربر در پنل کاربری
 • دادن امتیاز به کاربر به عنوان هدیه به ازای خرید محصول
 • مشخص کردن امتیاز هدیه مربوط به هر محصول به صورت اختصاصی
 • مشخص کردن امتیاز هدیه مربوط محصولات در یک دسته خاص
 • نمایش لیست و تاریخ و میزان امتیازات کسب شده در هر مرحله
 • نمایش لیست امتیازات خرج شده

 

 1. کاربر

  کاربر

  وردپرس یار واقعا عالی هست. عشقه

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.

Got something to discuss?