افزونه پشتیبان گیری وردپرس
اشتراك گذاری نوشته

امروز برای شما در وردپرس یار یکی از مهمترین افزونه های وردپرس یعنی افزونه پشتیبان گیری backupbuddy را تهیه کرده ایم . این افزونه که یکی از پرطرفدارترین افزونه های وردپرس جهان نام دارد می تواند به وب سایت وردپرسی شما از دو جهت مهم ، کمک کند. امنیت و پشتیبان گیری . شما با نصب این افزونه نه تنها می توانید یک بکاپ کامل از سایت خود داشته باشید بلکه می توانید قایل های هاست خود را برای شناسایی فایل های مخرب نیز اسکن کنید.

افزونه پشتیبان گیری وردپرس backupbuddy

افزونه پشتیبان گیری وردپرس backupbuddy توسط تیم قدرتمند https://ithemes.com آماده شده است ، این تیم که با افزونه امنیتی خود یکی از معروفترین افزونه های وردپرس در زمینه امنیت را ساخته اند ، افزونه ای بی نظیر در زمینه پشتیبان گیری نیز برای وردپرس آماده کرده اند که بدون شک قدرتمند ترین افزونه پشتیبانگیری وردپرس ، افزونه پشتیبان گیری وردپرس backupbuddy است.

فیلم معرفی افزونه پشتیبان گیری وردپرس

و اما امکانات بی نظیر این افزونه :

اسکن فایل های مخرب توسط افزونه پشتیبان گیری وردپرس backupbuddy

این افزونه قابلیت این را دارد که شما را در برابر انواع ویروس ها و تروجان ها محافظت کند و با اسکن کامل فایل های هاست شما و شناسایی فایل های مخرب و حذف آنها ، خیال شما را از آلوده نشدن سایت وردپرسی خود ، راحت کند .

افزونه پشتیبان گیری وردپرس backupbuddy

افزونه پشتیبان گیری وردپرس backupbuddy

 

پشتیبان گیری کامل و زمانبندی شده از سایت با افزونه پشتیبان گیری وردپرس backupbuddy

شما با استفاده از افزونه backupbuddy  به راحتی می توانید با زدن چند کیک ساده ، یک بکاپ کامل از سایت خودتون بگیرید یا سایت را برای بکاپ گیری خودکار زمانبدی شده تنظیم کنید تا این افزونه دیتابیس و فایل های هاست شما را به صورت منظم بکاپ گیری کند.

افزونه پشتیبان گیری وردپرس backupbuddy

افزونه پشتیبان گیری وردپرس backupbuddy

 

افزونه پشتیبان گیری وردپرس backupbuddy

 

امکان انتقال سایت به هاست دیگر یا انتقال سایت به دامنه ای دیگر

backupbuddy05

 

آموزش استفاده از افزونه پشتیبان گیری وردپرس backupbuddy

شما با خرید این افزونه از سایت وردپرس یار یک فیلم آموزشی نیز دریافت می کنید که چگونگی استفاده از این افزونه را برای شما توضیح داده است .

 

 

  1. کاربر

    کاربر

    وردپرس یار محصولاتت عالیه

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.

Got something to discuss?