افزونه کمیسیون فروشندگان EDD
اشتراك گذاری نوشته

با سلام و احترام خدمت همراهان عزیز وردپرس یار. امروز هم به سراغ افزونه های وردپرس رفتیم و پلاگین کمیسیون فروشندگان EDD یا EDD Commissions رو براتون آماده کردیم که یکی از پلاگین های جانبی افزونه ایزی دیجیتال دانلود (easy digital downloads) میباشد و برای سایت هایی که دارای چندین فروشنده هستن بسیار کاربردی است.

اگر دارای یک وبسایت فروش محصولات دیجیتال یا دانلودی با استفاده از افزونه EDD میباشید و در سایت شما چندین فروشنده فعالیت میکنند، میتوانید از پلاگین کمیسیون فروشندگان EDD استفاده کنید تا کمیسیون یا سهم فروشنده از هر خرید را به طور دقیق مشخص کنید.

کاربرد این افزونه را میتوانید در مارکت ها مثل تم فارست و … ببینید. به طوری که با انجام هر خرید، درصدی به فروشنده و درصدی به فروشگاه تعلق میگیرد. مثلا میتوانید مشخص کنید که با هر خرید، ۸۰% کمیسیون فروشنده باشد و ۲۰% سهم فروشگاه. شما میتوانید یک مبلغ کمیسیون پیشفرض برای تمام محصولات ایجاد کنید و یا حتی برای هر محصول کمیسیون مشخصی در نظر بگیرید. مثلا محصول یک دارای کمیسیون ۸۰% و محصول دو دارای کمیسیون ۷۰% برای فروشنده باشد.

نسخه فعلی : ۳.۴.۳

جهت مشاهده لیست اخرین نسخه : کلیک کنید

پلاگین کمیسیون فروشندگان EDD

پلاگین کمیسیون فروشندگان EDD

پس از هر خریدی که در سایت انجام میشود، کمیسیون ها در داشبورد وردپرس ثبت میشوند و مدیر فروشگاه با لیستی از کمیسیون ها و پرداخت ها رو به روست. هر زمانی که لازم باشد، مدیر فروشگاه میتواند مبلغ کمیسیون های تعلق گرفته به فروشنده را با اون تسویه کند و در پنل وردپرس هم وضعیت کمیسیون ها را به حالت “پرداخت شده” تغییر دهد.

فروشنده نیز دارای داشبورد مدیریتی است که میتواند درآمدهای حاصل شده و میزان کمیسیون های تعلق گرفته و پرداخت شده و پرداخت نشده ی خود را به صورت دقیق و نموداری مشاهده کند تا همه چیز واضح و بدون ابهام باشد.

همچنین پلاگین کمیسیون فروشندگان EDD علاوه بر امکانات مدیریتی در داشبورد مدیریت فروشگاه، دارای شورت کدهای زیر نیز هست:

  • [ edd_commissions ] – نمایش لیست پرداخت ها و کمیسیون های فروشنده ای که لاگین کرده است
  • [ edd_commissioned_products ] – نمایش محصولاتی که کاربر برای آن کمیسیون دریافت کرده است
  • [ edd_commissions_overview ] – نمایش خلاصه ای فروش و درآمد فروشنده
  • [ edd_commissions_graph ] – نمایش نمودار فروش و درآمد فروشنده

 

اسکرین شات های مربوط به پنل ادمین پلاگین کمیسیون فروشندگان EDD را در اینجا ببینید.

سایر افزونه های مربوط به افزونه ایزی دیجیتال دانلود را در اینجا ببینید.

  1. معین

    معین

    وردپرس یار واقعا عالی هست. عشقه

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.

سوالات پیش از خرید خود را مطرح کنید.