فیلم آموزش قالب صحیفه
اشتراك گذاری نوشته

با سلام خدمت کاربران وردپرس یار. بالاخره برای اولین بار فیلم آموزش قالب صحیفه رو برای کاربران آماده کردیم و صفر تا صد قالب صحیفه رو در این مجموعه برای کاربران آموزش دادیم! در این ویدئوی آموزشی که زمان اون حدود ۳ ساعت و ۱۵ دقیقه هست، تمام نکات و امکانات قالب صحیفه رو به صورت جامع و کاربردی و کاملا عملی آموزش دادیم تا شما بتونید یک سایت بسیار زیبا رو با این قالب راه اندازی کنید و از حداکثر امکانات قالب صحیفه استفاده کنید! بنابراین ما فیلم آموزش قالب صحیفه رو به همه کاربران و حتی به شما که همین حالا هم یک سایت با استفاده از این قالب وردپرس راه اندازی کرده اید، توصیه میکنیم تا با توضیحاتی که در فیلم آموزش قالب صحیفه براتون دادیم بتونید سایتتون رو زیباتر و حرفه تر کنید و از حداکثر امکانات قالب صحیفه استفاده کنید.

جهت دانلود قالب صحیفه به اینجا مراجعه کنید.

فیلم آموزش قالب صحیفه

فیلم آموزش قالب صحیفه

شیوه آموزش فیلم آموزش قالب صحیفه:

فیلم آموزش قالب صحیفه به صورت کاملا فارسی و با کیفیت ۷۲۰HD میباشد که ما این مجموعه رو در ۴ ویدئو به صورت طبقه بندی شده در اختیار شما قرار دادیم. ما آموزش قالب صحیفه رو در مدت زمان ۳ ساعت و ۱۵ دقیقه به پایان رسوندیم و تمام بخش های این قالب رو به صورت کاملا عملی و همراه با مثال براتون توضیح دادیم. یعنی هر بخشی رو که براتون توضیح دادیم، همون موقع هم به صورت عملی اجرا کردیم تا کاربرد اون بخش رو به صورت کامل ببینید. واسه همین هم آماده کردن فیلم آموزش قالب صحیفه از آماده کردن و ترجمه خود قالب صحیفه بیشتر طول کشید :دی

 

اما موارد گفته شده در فیلم آموزش قالب صحیفه:

– آموزش پنل تنظیمات قالب وردپرس صحیفه:

خب ما اولین بخشی که توضیح دادیم، پنل تنظیمات قالب صحیفه بود. ما تمام گزینه های موجود در پنل تنظیمات قالب رو به صورت کامل و همراه با مثال عملی توضیح دادیم.

تمام بخش ها با تمام گزینه هایی که داشت آموزش داده شده است و کاربرد گزینه های مختلف رو با مثال توضیح دادیم.

– آموزش بخش نوشته های قالب وردپرس صحیفه:

توی بخش دوم که کارمون به ویدئوی دوم کشیده شد، رفتیم سراغ بخش نوشته ها. همونطور که دیده اید، قالب صحیفه امکانات زیادی رو به بخش نوشته های وردپرس اضافه کرده است. ما تو این بخش امکانات مختلفی که قالب صحیفه به بخش نوشته ها اضافه کرده بود رو بررسی کردیم و نوشته ها رو شخصی سازی کردیم.

همچنین تمام شورت کدهایی که به ادیتور وردپرس اضافه کرده بود رو بررسی کردیم و با مثال توضیح دادیم. استفاده از شورت کدها خیلی میتونه پست های شما رو زیباتر و حرفه ای تر کنه.

بخش نقد و بررسی پلاگین taqyeem رو هم بررسی کردیم و چندین حالت مختلف از نقد و بررسی رو نمایش دادیم. پنل تنظیمات پلاگین taqyeem رو هم بررسی کردیم تا امکانات شخصی سازی اون رو توضیح داده باشیم.

– آموزش بخش برگه های قالب وردپرس صحیفه:

بعد سراغ برگه ها رفتیم و با صفحه ساز قالب صحیفه به صورت کامل کار کردیم و بلوک های مختلف رو توضیح دادیم و مثال عملی زدیم. با استفاده از صفحه ساز قالب صحیفه، یک صفحه خبری/مجله ای ایجاد کردیم و اون رو برای صفحه اول سایت تنظیم کردیم.

– آموزش بخش ابزارک های قالب وردپرس صحیفه:

بعد رفتیم سراغ بخش ابزارک ها و ابزارک های مختلف رو با هم بررسی کردیم تا با کاربرد هر کدوم آشنا بشیم.

– آموزش شخصی سازی دسته های قالب وردپرس صحیفه:

در مرحله بعدی هم دسته ها رو با هم شخصی سازی کردیم و طرح و رنگ اون ها رو تغییر دادیم تا هم دسته ها رو شخصی سازی کرده باشیم و هم صفحه اصلی سایت رو زیباتر کرده باشیم.

– آموزش بخش تمپلیت برگه ها قالب وردپرس صحیفه:

تمپلیت برگه ها رو هم که میتونه یک مورد پرکاربرد باشه با هم بررسی کردیم و همه تمپلیت های موجود رو توضیح دادیم.

– آموزش بخش منوی سایت با قالب وردپرس صحیفه:

منوی سایت هم یکی از بخش های مهم و کاربردی سایت هست. تو این بخش آموزش ساخت منوی سایت رو به صورت آبشاری و به صورت مگامنو توضیح دادیم و نحوه چندستونه کردن منو، نحوه قرار دادن آیکون برای منو، نحوه قرار دادن عکس در مگامنو و نحوه نمایش پست ها با عنوان و تصویر شاخص در منو رو هم توضیح دادیم.

 

در نهایت هم از شما خداحافظی کردیم و براتون آرزوی موفقیت کردیم :دی

 

دیدن این مجموعه رو حتی با شما دوست عزیزی که سایتتون رو هم راه اندازی کردید توصیه میکنیم چون در این آموزش همه چیز رو با مثال عملی توضیح دادیم و قطعا با دیدن این ویدئوها امکانات بیشتری از قالب صحیفه رو کشف خواهید کرد 🙂

  1. کاربر

    کاربر

    ممنون از وردپرس یار

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.

Got something to discuss?