فیلم آموزش قالب وردپرس انفولد
اشتراك گذاری نوشته

سلام به همه. بالاخره چیزی که خیلی از کاربران دنبالش بودن و جای خالیش هم خیلی خیلی احساس میشد، توسط وردپرس یار تولید و ارائه شد. بله درسته! این فیلم آموزش قالب وردپرس انفولد است که برای اولین بار در دنیا توسط وردپرس یار به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای تولید و ارائه شده است! فیلم آموزش قالب وردپرس انفولد (فیلم آموزش طراحی سایت با قالب وردپرس انفولد) یک مجموعه ی آموزشی کاملا حرفه ای است که شامل بیش از ۱۰ ساعت آموزش ویدئوی فارسی است که با تلاش بسیار زیاد و با صرف زمان خیلی زیادی، برای اولین بار توسط وردپرس یار تولید و ارائه شده است. در این مجموعه ی آموزشی ارزشمند، به صورت کاملا عملی و با زبان بسیار ساده (مخصوص کاربران کاملا مبتدی تا کاربران کاملا حرفه ای) تمام بخش های قالب وردپرس انفولد را از صفر تا صد آموزش دادیم و به شما یاد دادیم که خیلی راحت یک سایت کاملا حرفه ای رو با قالب انفولد طراحی کنید.

برای دانلود قالب به اینجا مراجعه کنید: دانلود قالب وردپرس انفولد

فیلم آموزش قالب وردپرس انفولد

فیلم آموزش قالب وردپرس انفولد

مجموعه ی فیلم آموزش قالب وردپرس انفولد، به صورت اختصاصی و برای اولین بار در دنیا، توسط وردپرس یار تولید و ارائه شده است و حتی نمونه خارجی مشابه هم ندارد. اگر در وبسایت های خارجی جستجو کنید، شاید بتونید چند کلیپ کوتاه و ساده از قالب انفولد پیدا کنید که بیشتر جنبه معرفی قالب انفولد و نصب و راه اندازی اون رو دارند! اما ما در این پکیج آموزشی، بیش از ۱۰ ساعت آموزش ویدئویی مفید و فشرده تولید کرده ایم و اصول طراحی یک وبسایت حرفه ای رو به شما آموزش داده ایم.

خوشحالیم که همیشه اولین هستیم 🙂 اگر از کاربران قدیمی ما باشید، حتما یادتون هست که این ما (سجاد رجب پور) بودیم که قالب انفولد رو برای اولین بار در سال ۹۲ به صورت حرفه ای و تخصصی فارسی سازی و ارائه کردیم. (هر چند که حالا در خیلی از سایت ها میشه این قالب وردپرس رو پیدا کرد!). و حالا (سال ۹۴) هم اولین کسی هستیم که فیلم آموزش قالب انفولد رو تولید و ارائه کرده است! و باز خیلی بیشتر خوشحالیم که بر خلاف قالب انفولد که دوستان تونستن اون رو کپی کند و در سایت خودشان قرار بدهند، دیگه کسی نمی تونه این پکیج فیلم آموزشی رو کپی کنه چون کاملا اختصاصی هست و با نام وردپرس یار به ثبت رسیده و در نتیجه هر گونه کپی برداری عواقب سخت و پیگیری قطعی به دنبال داره 🙂

فیلم آموزش قالب وردپرس انفولد

فیلم آموزش قالب وردپرس انفولد

 

حتما پکیج فیلم آموزش قالب وردپرس انفولد (بیش از ۱۰ ساعت فیلم آموزش طراحی سایت) را تهیه کنید!

دوستان و کاربرانی که با من آشنایی دارن حتما میدونن که من به خاطر منافع مالی هیچ وقت محصولی رو به صورت غیر واقعی تبلیغ نمیکنم! اما مشاهده این پکیج آموزش ویدئویی برای شما ضروری است!!! چرا؟!!!

پول عزیزه! هم برای ما و هم برای شما! و گاهی خرج کردن و دل کندن ازش کمی سخته! برای بعضی ها سخت و برای بعضی دیگر سخت تر! اما همیشه وقتی پول به درستی خرج میشه، یک احساس خوب و نتیجه ی لذت بخش داره. مخصوصا اگر این خرج، باعث سود چند برابری مالی و زمانی بشه!

بعد از مشاهده پکیج آموزشی فیلم آموزش قالب وردپرس انفولد، خواهید توانست سایت هایی که دیگران برای طراحی اون ۴ میلیون تومان پول میگیرند رو شما به راحتی طراحی کنید و حتی خیلی بهتر و زیباتر! بنابراین هزینه ای که شما برای خرید این مجموعه ی آموزشی میپردازید، چند برابر برای شما سود دارد!

فیلم آموزش قالب وردپرس انفولد

آیا شما بلد نیستید سایت طراحی کنید؟

قطعا همین حالا هم شما بلد هستین یک سایت با قالب انفولد طراحی کنید. اما آیا توانایی همه در طراحی سایت با یک قالب به یک اندازه است؟

پراید هم ماشینه، بنز هم ماشیه! آیا این دو مثل هم هستن؟!!

طراحی سایت در صورتی موثر و موفق هست که اصولی و با کیفیت و گرافیک عالی باشه.

شاید شما یک کاربر عادی باشید و بتونید با قالب های آماده مثل انفولد، سایت خود را طراحی کنید. اما آیا طراحی شما اثر بخش و حرفه ای است؟

شاید شما کاربری باشید که با قالب های آماده ی وردپرس برای دیگران سایت طراحی میکند و خود را طراح سایت معرفی کرده. اما آیا سایت شما از گرافیک و کیفیت لازم برخوردار است؟

از بین ۱۰۰ ها سایتی که کاربران طراحی کرده اند و من دیده ام، تنها ۱% از آن ها از کیفیت و گرافیک مناسب برخوردار بوده اند!!!!! آیا شما جزو این ۱% هستید؟

اگر شما جزو این ۱% هستید و توانایی بالایی در طراحی سایت دارید که هیچ! وگر نه:

حتما پکیج فیلم آموزش قالب وردپرس انفولد (بیش از ۱۰ ساعت فیلم آموزش طراحی سایت) را تهیه کنید!

 

فیلم آموزش قالب وردپرس انفولد

فیلم آموزش قالب وردپرس انفولد

مجموعه ی فیلم آموزش قالب وردپرس انفولد یک مجموعه ی عالی برای کاربران مبتدی و حرفه ای است که شامل بیش از ۱۰ ساعت ویدئوی آموزش فارسی به صورت کاملا عملی میباشد و ۰ تا ۱۰۰ قالب انفولد آموزش داده شده است.

فیلم آموزش قالب وردپرس انفولد

این پکیج آموزشی در حالت کلی به بخش های زیر تقسیم بندی شده است:

بخش اول:

در این بخش قالب انفولد رو معرفی کردیم، چند تا از دموی های قالب رو دیدیم و ۲ تا از دموها رو برای خودمون نصب کردیم تا با نحوه نصب دموها آشنا بشیم. همچنین بخش های مختلف قالب انفولد رو توضیح دادیم که هر کدوم چی هست و چه کاربردی داره.

بخش دوم:

در این بخش کار با نوشته ها و امکانات داخل اون رو توضیح دادیم و اجرا کردیم. فرمت ها و ساختار نوشته رو بررسی کردیم. یاد گرفتیم که چطور از شورتکدها در نوشته خودمون و در بین مطالب صفحه استفاده کنیم تا مطلب ما خیلی حرفه ای تر بشه. و همچنین از صفحه ساز هم در مطلب خودمون استفاده کردیم.

بعد از اون رفتیم سراغ نمونه کارها و امکانات داخل اون رو بررسی کردیم. همچنین یاد گرفتیم که چطور یک صفحه نمونه کار آجاکس رو طراحی کنیم و … .

همچنین در همین بخش سراغ محصولات ووکامرس هم رفتیم و کمی اون ها رو هم بررسی کردیم. اینجا هم یاد گرفتیم که چطور از شورت کدهای قالب انفولد در بخش محصولات استفاده کنیم و مهم تر اینکه یاد گرفتیم که چطوری ساختار پیشفرض برای نمایش محصولات ووکامرس رو از بین ببریم و محصول خودمون رو خیلی حرفه ای و با شکل دلخواه به نمایش بگذاریم. در وقع ما تونستیم کلا ساختار دلخواه خودمون رو برای صفحه محصول قرار بدیم و محصول رو خیلی حرفه ای به نمایش بگذاریم!

بخش سوم:

دیگه در این بخش رفتیم سراغ صفحه ساز و خیلی کامل و به صورت عملی و با مثال، تمام بخش های موجود در صفحه ساز و تکنیک های کار با اون رو توضیح دادیم.

در واقع در این بخش بعد از توضیح بخش های کلی صفحه ساز قالب انفولد، تمام ماژول های داخل قسمت عناصر محتوا رو یکی یکی توضیح دادیم و باهاشون کار کردیم تا بتونید خیلی حرفه ای تر از اون ها استفاده کنید.

بخش چهارم:

این بخش هم ادامه بخش سوم هست و سایر المان های موجود در قسمت عناصر محتوا رو آموزش دادیم. در واقع نصف ماژول های قسمت عناصر محتوا رو در بخش سوم و نصف دیگر رو در بخش چهارم آموزش دادیم.

بخش پنجم:

در این بخش رفتیم سراغ قسمت عناصر چند رسانه ای در صفحه ساز و ماژول های موجود در اون رو آموزش دادیم و کاربرد اون ها و ایده هایی برای استفاده از اون ها رو آموزش دادیم. به عنوان مثال برای ماژول عکس با  هات اسپات، بخش های مختلفش رو با مثال توضیح دادیم و اون رو معرفی کردیم و به شما چندین ایده برای استفاده از اون رو معرفی کردیم. یعنی گفتیم در چه جاهایی میتونید از این ماژول استفاده کنید که کاربردی باشه.

بخش ششم:

تو این بخش سراغ عناصر قالب بندی یا ستون بندی در صفحه ساز رفتیم و خیلی تکنیک های جذابی رو برای استفاده از ستون ها به شما آموزش دادیم. در وقع شما در این بخش یاد میگیرین که خیلی حرفه ای از ستون بندی ها استفاده کنید.

همچنین این عناصر علاوه بر ستون بندی، خیلی امکانات دیگه ای رو هم در اختیار شما قرار میدن که استفاده از اون ها، خیلی خیلی سایت رو زیبا و جذاب میکنه. ما ون امکانات رو هم به صورت کامل و با مثال توضیح دادیم تا بتونید یک سایت کاملا زیبا و حرفه ای طراحی کنید.

بعدش هم در همین بخش، ماژول های موجود در قسمت اضافات پلاگین رو آموزش دادیم که در واقع ماژول های مربوط به محصولات و ووکامرس هست.

و در آخر هم به شما یک بخش کاربردی دیگه یعنی استفاده از قابلیت حمل تمپلیت رو آموزش دادیم. یعنی چطور محتوای ساخته شده در یک برگه رو به عنوان یک تمپلیت ذخیره کنید تا بتونید از اون در سایر برگه ها استفاده کنید. مثلا شما یک برگه برای نمایش نمونه کار طراحی میکنید، و این برگه رو به عنوان یک تمپلیت ذخیره میکنید و در سایر برگه های نمونه کار هم از اون استفاده میکنید و فقط محتوای دلخواه رو عوض میکنید. که این کار به طراحی شما خیلی سرعت میده.

بخش هفتم:

تو این بخش از فیلم آموزش قالب وردپرس انفولد، رفتیم سراغ پنل تنظیمات قالب انفولد و تمام گزینه های موجود در اون رو به صورت کاربردی و عملی بررسی کردیم. شما تو این بخش یاد میگیرین که چطور به صورت حرفه ای، استایل و ظاهر سایت رو کاملا تغییر بدید تا یک سایت با گرافیک بالا و خیلی جذاب داشته باشید. یاد میگیرین که چطور رنگ بندی سایت رو تغییر بدید تا سایت شما به یک سایت با گرافیک بالا تبدیل بشه، چطور فونت فارسی رو تنظیم کنید و چطور … .

در واقع تو این بخش یاد میگیرین که قالب رو خیلی حرفه ای شخصی سازی کنید و ظاهرش رو کاملا تغییر بدید. مثلا یاد میگیرین که چطور آیتم های منوی سایت رو شخصی سازی کنید (فونت، اندازه، رنگ و …) و چطور افکت پوشش عکس رو تغییر بدید (فلشی که وقتی موس رو روی عکس میبریم، ظاهر میشه) و خیلی موارد کاربردی و حرفه ای دیگه.

همچنین یکی دیگه از چیزهایی که یاد میگیرید اینه که چطور بیش از ۱۰۰۰ آیکون جدید به قالب وردپرس انفولد اضافه کنیم تا در صفحه ساز قابل استفاده باشه. در واقع این ۱۰۰۰+ آیکون به صفحه ساز قالب اضافه میشه و در ماژول های مختلف قابل استفاده هست.

بخش هشتم:

این بخش به کار با منوهای سایت اختصاص داره. شما یاد میگیرین که چطور با منوهای قالب انفولد کار کنید و یاد میگیرین که چطور میشه یک منو به صورت چند ستونه (مگامنو) به صورت حرفه ای ایجاد کرد. شما یاد میگیرین که مگامنو رو در چند ستون و حتی چند ردیف طراحی کنید!

همچنین یاد میگیرین که چطور میشه به سادگی عکس و آیکون به منو سایت اضافه کرد. شما در دموی فارسی قالب انفولد میبینید که یک عکس در منوی سایت اضافه کردیم. اما تو این آموزش خیلی حرفه ای تر و پیشرفته تر از اون یاد خواهید گرفت! یعنی یاد میگیرید که عکس و آیکون رو به بخش های مختلفی از منو اضافه کنید و یک منوی خیلی حرفه ای طراحی کنید.

همچنین یاد میگیرید که چطور شورت کدهای قالب انفولد رو در منوی سایت اضافه کنید! مثلا ماژول شمارنده انیمیشنی یا لیست بازشو رو به منو اضافه کنید! این کار شما رو به یک طراح فوق حرفه ای تبدیل میکنه!

در آخر هم یاد میگیرید که چطور شورتکدها رو در سایدبار و فوتر سایت اضافه کنید. چون همونطور که میدونید، ابزارک خاصی قالب انفولد برای استفاده نداره! اما بعد از مشاهده فیلم آموزش قالب وردپرس انفولد، قادر خواهید بود ماژول های خیلی حرفه ای رو به سایدبار و فوتر اضافه کنید!

بخش نهم:

این بخش که آخرین بخش از پکیج آموزشی فیلم آموزش قالب وردپرس انفولد است، مربوط میشه به انجام یک پروژه حرفه ای! ما در این بخش، در ابتدا به شما روش ساخت وبسایت تک صفحه ای رو آموزش دادیم و سپس یک صفحه کامل رو با گرافیک بسیار بالا و خیلی زیبا طراحی کردیم. در طراحی این صفحه از ماژول های مختلفی استفاده کردیم و یک صفحه ی خیلی جذاب و زیبا رو طراحی کردیم که بسیار کاربر پسند هم هست.

همچنین شما رو با تکنیک هایی آشنا کردیم که بتونید سایت خودتون رو خیلی جذاب و حرفه ای طراحی کنید.

امیدوارم که از مجموعه ی فیلم آموزش قالب وردپرس انفولد لذت ببرید.

مشاهده کامل فیلم آموزش قالب وردپرس انفولد به همه کاربران توصیه میشود!
امکان ارسال این مجموعه در یک DVD از طریق پست و با اخذ هزینه پستی فراهم است.

 

پروژه انجام شده در بخش نهم فیلم آموزش قالب وردپرس انفولد

enfold-final1

 

 1. کاربر

  کاربر

  ممنون از وردپرس یار

 2. مصطفی دهقان

  مصطفی دهقان

  مدیر

  کسب امتیاز

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.

Got something to discuss?


Customer
donehoan
4 months 16 days ago

با سلام مجدد
تیکت الان ارسال شد

Customer
donehoan
4 months 17 days ago

با سلام و احترام
بنده قبلا آموزش قالب انفولد را از سایت شما خریداری کرده ام
ولی امروز که برای دانلود مجدد آن به حساب خود مراجعه کردم آن را نیافتم
ممکن هست رسیدگی و راهنمایی بفرمایید
قبلا از شما تشکر می کنم
کشاورز
۰۹۱۲۲۱۲۹۲۰۷

Support
صفیرزاده
4 months 16 days ago

با سلام
لطفا به مدیریت تیکت ارسال فرمایید

Customer
donehoan
4 months 17 days ago

سلام
این آموزش را قبلا خریده ام اما الان اصلا در قسمت دانلود ها اثری از آن نیست
لطفا بررسی بفرمایید
با تشکر از تیم خوب وردپرس یار

Customer
amirrezaei
9 months 15 days ago

سلام وقت بخیر من ابن اموزش رو قبلا خریدم و الان میخوام دانلود کنم نمیشه انگار لینک دانبود که فرستاده بودنین کار نمیکنه لطفا برام بفرستید ممنون