قالب وردپرس تک صفحه ای بروکلین
اشتراك گذاری نوشته

چند وقتی هست که قالب های تک صفحه ای وردپرس هواداران بسیار زیادی در بین وبمستران پیدا کرده است و این باعث شد تا ما نیز قالب وردپرس تک صفحه ای بروکلین را به عنوان بهترین و پرفروش ترین قالب وردپرس از نوع تک صفحه ای آماده نماییم. قالب وردپرس تک صفحه ای بیشتر برای سایت هایی مناسب است که محتوای حجیمی ندارند و بیشتر قصد معرفی خود و خدماتشان را به کاربران دارند. قالب های تک صفحه ای وردپرس دارای طراحی مدرنی میباشند که باعث میشود کاربران شما به سرعت به بخش های اصلی سایت در همان صفحه اول دسترسی داشته باشند.

قالب وردپرس تک صفحه ای بروکلین در حال حاضر بهترین و پرفروش ترین قالب تک صفحه ای برای وردپرس است که امکانات فوق العاده خوبی را در خود گنجانده است.

نسخه فعلی قالب وردپرس تک صفحه ای بروکلین:   ۲.۸.۲

لیست آپدیت های انجام شده توسط وردپرس یار برای قالب وردپرس تک صفحه ای بروکلین را در پایین ببینید.

قالب وردپرس تک صفحه ای بروکلین

قالب وردپرس تک صفحه ای

قالب وردپرس تک صفحه ای بروکلین یک قالب تک صفحه ای است که با جدیدترین تکنولوژی وب طراحی شده است. البته از این قالب به صورت چندصفحه ای هم میتوان استفاده کرد. طراحی سایت با این قالب به دلیل شورتکدهای قدرتمند و پنل تنظیمات کاربردی قطعا نتیجه ای دلپذیر در پی خواهد داشت.

برخی امکانات این قالب:

امکان نصب دمو با یک کلیک:

قالب وردپرس تک صفحه ای بروکلین در حال حاضر دارای ۱۴ دموی آماده است که در پنل وردپرس به راحتی قابل نصب کردن هستند. کافی است پس از نصب قالب به بخش نصب دمو بروید و دموی مورد نظر را انتخاب کنید و سپس دکمه ایمپورت را بزنید. دمو به صورت کامل برای شما نصب خواهد شد.

قالب وردپرس تک صفحه ای

پنل تنظیمات قدرتمند:

این قالب هم مانند قالب های دیگر وردپرس یار مجهز به پنل تنظیماتی قدرتمند و کاربردی میباشد که بسیاری از نیازهای شما را مرتفع خواهد کرد.

شورت کدهای کاربردی:

در قالب وردپرس تک صفحه ای بروکلین سازنده ی شورت کد بسیار کارآمدی وجود دارد که شامل تعداد زیادی شورت کد است. در واقع شما با استفاده از این شورت کدها میتوانید به طرح مورد علاقه خود برسید.

۶۰ فونت زیبای فارسی:

فونت های فارسی که برای اولین بار توسط وردپرس یار به قالب ها اضافه میشود به شما امکان میدهد تا فونت قالب را به راحتی از پنل تنظیمات قالب تغییر دهید. شما قادر به اتخاب فونت بخش های محتلف از بین ۶۰ فونت فارسی هستید.

fonts

امکان راه اندازی سایت چندزبانه:

از آنجا که معمولا در قالب های تک صفحه ای حجم اطلاعات خیلی زیاد نیست و همه در یک صفحه معمولا خلاصه میشود، به راحتی میتوان سایت را چندزبانه کرد و از آن لذت برد.

جهت راه اندازی سایت چند زبانه کلیک کنید

قالب وردپرس تک صفحه ای

دارای پلاگین اسلایدر محبوب روولوشن:

اسلایدر روولوشن را همه میشناسند. این پلاگین بهترین ابزار برای ساخت اسلایدشو است.

قالب وردپرس تک صفحه ای

طراحی مدرن و منحصر به فرد:

قطعا شما هم با دیدن دمو به همین نتیجه خواهید رسید 🙂

قالب وردپرس تک صفحه ای

نمونه سایت مشتریان:

clinic11.com

آپدیت های انجام شده توسط وردپرس یار، برای قالب وردپرس تک صفحه ای بروکلین:

– قالب وردپرس تک صفحه ای بروکلین به نسخه ۲.۸.۲ آپدیت شد.
– قالب وردپرس تک صفحه ای بروکلین نسخه ۲.۶ منتشر شد.

لیست تغییرات هر نسخه را در بخش پشتیبانی ببینید.

  1. کاربر

    کاربر

    عالی مرسی وردپرس یار

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.

Got something to discuss?