قالب وردپرس دیوی - قالب شرکتی وردپرس DIVI
اشتراك گذاری نوشته

قالب وردپرس دیوی |  قالب شرکتی وردپرس DIVI | قالب دیوی | قالب divi | قالب شرکتی دیوی | قالب شرکتی divi | قالب اورجینال دیوی | قالب وردپرس اورجینال divi | دانلود قالب دیوی

قالب وردپرس دیوی (Divi)، جدیدترین، پیشرفته ترین و جذاب ترین قالب وردپرس شرکت الگانت تمز است که سر و صدای زیادی در دنیای وب به پا کرده و تبلیغات گسترده ای برای آن شده است. الگانت تمز پس از ماه ها تلاش مستمر، توانست قالبی طراحی کند که کیفیت و جذابین های آن، همه را مجذوب خود کند. دیوی مظهر قدرت نمایی شرکت الگانت تمز است. چرا که ایده های بسیار جدید و نابی بر روی آن پیاده سازی شده است که تا قبل از آن بر روی هیچ یک از قالب های وردپرس این شرکت وجود نداشت. الگانت تمز برای اولین بار صفحه ساز جدید خود را بر روی قالب Divi پیاده سازی کرد. این صفحه ساز یکی از برجستگی های قالب دیوی است که باعث قدرت هر چه بیشتر این قالب شده است. این صفحه ساز قدرتمند، طراحی هر گونه سایتی را برای شما ممکن کرده است. قالب وردپرس دیوی به صورت کاملا فلــت و متریال دیزاین طراحی شده است و همین طراحی منحصر به فرد، باعث زیبایی خیره کننده ی آن شده است. نکته مثبت دیگر قالب Divi ، سرعت بارگزاری بسیار بالای این قالب است. با وجود امکانات بسیار زیاد در قالب وردپرس Divi ما شاهد سرعت لود بسیار بالای آن هستیم که بسیار نکته مهمی است. اگر به تجربه ی وردپرس یار اعتماد دارید، ما قالب وردپرس دیوی را به شما پیشنهاد میکنیم. قطعا از این انتخاب کاملا راضی خواهید بود!

از نظر ما Divi یعنی امکانات زیاد، کارکرد آسان، زیبایی خیره کننده و سرعت لود بسیار بالا !

جهت مشاهده لیست تغییرات نسخه جدید : کلیک کنید

 

قالب وردپرس دیوی – قالب شرکتی وردپرس

قالب وردپرس دیوی

از آنجایی که دیوی پر از امکانات جدید است، شما میتوانید در طراحی هر نوع سایتی از آن استفاده کنید. و نکته ای که بسیار برای ما ایرانی ها حائز اهمیت است، زیبایی خیره کننده قالب Divi و سرعت بارگزاری بالای آن است. Divi به سبکی طراحی شده است که مخصوصا ما ایرانی ها بسیار آن را میپسندیم. پس اگر زیبایی قالب برای شما مهم است، پیشنهاد ما Divi است. همچنین به دلیل اینکه اکثر کاربران اینترنتی ایران، سرعت اینترنت تقریبا پایینی دارند، سرعت بارگزاری بالای قالب وردپرس دیوی جبران کننده سرعت پایین کاربران شماست. این که سایت شما با سرعت بالایی برای کاربران لود شود از جهات مختلف باعث جذب کاربران به سایت شما میشود. پس پیشنهاد ما را مبنی بر انتخاب قالب Divi جدی بگیرید :دی

قالب وردپرس دیوی - قالب شرکتی وردپرس DIVI

با هم ویژگی های اصلی قالب وردپرس دیوی را بررسی میکنیم:

– قابلیت طراحی بینهایت سایت با طرح های مختلف:

همان طور که توضیح داده شد، میتوانید با استفاده از قالب وردپرس دیوی هر نوع سایتی را ایجاد نمایید. شرکت، نمونه کار، شخصی و … . پس عجله کنید 🙂

قالب وردپرس دیوی

قدرت بالای قالب وردپرس دیوی باعث شده تا شرکت الگانت تمز تصمیم بگیرد که چندین پیشنمایش برای این قالب قدرتمند آماده کند تا ویژگی های آن را به نمایش بگذارید. مشاهده این پیشنمایش ها را به شما توصیه میکنیم 🙂

 

[one_third]
قالب وردپرس دیوی
[/one_third]

[one_third]
قالب وردپرس دیوی
[/one_third]

[one_third_last]
قالب وردپرس دیوی
[/one_third_last]

[one_half]قالب وردپرس دیوی[/one_half]

[one_half_last]قالب وردپرس دیوی[/one_half_last]

– صفحه ساز منحصر به فرد و قدرتمند:

یکی از وجوه تمایز قالب وردپرس دیوی، صفحه ساز جدید، منحصر به فرد و قدرتمند شرکت الگانت تمز بر روی این قالب است. این صفحه ساز قدرتمند امکانات و شورت کدهای بسیار زیاد و کاربردی را در اختیار شما قرار میدهد که تنها با کشیدن و رها کردن عناصر، میتوانید آنها را به صفحه وب خود اضافه کنید. کار با این صفحه ساز قدرتمند بسیار لذت بخش است.

قالب وردپرس دیوی

قالب وردپرس دیوی

قالب وردپرس دیوی

– امکانات شخصی سازی زیاد و به صورت زنده:

قالب وردپرس دیوی مجهز به یک شخصی ساز زنده (Live Customizer) است که به شما اجازه میدهد تا به صورت زنده تغییراتی که بر روی سایت اعمال میکنید ببینید. با استفاده از این ابزار میتوانید مثلا رنگ بندی بخش های مختلف سایت را به صورت زنده آنقدر تغییر دهید تا به رنگ مورد نظر خود برسید و درنهایت تغییرات را ذخیره کنید تا بر روی سایت اعمال گردد.

قالب وردپرس دیوی

قالب Divi

– قابلیت تغییر عرض محتوای سایت:

اکنون سایت های برپا شده با قالب دیوی این امکان را خواهند داشت تا عرض وبسایت خود را به بیشترین مقدار خود گسترش داده و کشیده کنند. این ویژگی به صورت کاملا ویژه با رزولوشن بسیار بالا برای انواع نمایش گر ها قابل تعمیم و هماهنگ سازی شده است.

قالب Divi

– قابلیت تغییر عرض سایدبار:

شما به سادگی می توانید عرض سایدبار خود را برای تغییر در بخش هایی نظیر سایدبار برگه ها، سایدبار نوشته ها، برگه های بایگانی، برگه های دسته بندی ها و همه قسمت هایی که به نوعی نیاز به سایدبار دارند و در آن ها نمایش پیدا می کند، تعییر و تغییر دهید.

قالب Divi

– قابلیت تغییر ارتفاع هدر سایت:

لوگوی های متفاوت در اندازه، نیازمند تغییر در سربرگ و فهرست سایت هستند تا هماهنگ سازی بین این عناصر و بخش ها صورت گیرد. اما همیشه این کار آسان نبوده و برای برخی از افراد گیج کننده و سخت است. با استفاده از قابلیت تعیین و تغییر اندازه لوگوی سایت در قالب دیوی شما می توانید این امکان را به صورت کملا زنده با تغییر پارامتر های تعبیه شده در شخصی سازی پوسته،  تغییرات اعمالی خود را مشاهده و ذخیره کنید.

قالب Divi

– فهرست تمام شفاف و یا نیمه شفاف:

یکی از شخصی سازی های پوسته دیوی در رابطه با فهرست ها، استفاده از تنظیماتی برای شفاف قرار دادن پسزمینه فهرست ها در سربرگ می باشد. قالب دیوی به صورت خودکار ارتفاع فهرست را محاسبه کرده و فاصله های مناسب را برای فهرست در اطراف قرار می دهد. با این کار تمامی فهرست ها در یک ردیف قرار میگیرند. در این حالت کاربر با انجام گزینه های شخصی سازی برای رنگبندی و شفایت پسزمینه، می تواند استایل دلخواه خود را برای فهرست و پسزمینه اعمال کند.

قالب Divi

– چندین نوع هدر زیبا برای سایت:

قالب وردپرس Divi دارای چندین طرح زیبا و مختلف برای هدر سایت است که با توجه به نیاز و سلیقه، میتوانید از هر یک از آن ها در سایت استفاده کنید. شما میتوانید به راحتی طرح مورد نظر را از تنظیمات قالب انتخاب و در سایت فعال کنید.

قالب وردپرس دیوی

قالب Divi

– طرح های از پیش تعریف شده و آماده:

صفحه ساز قالب وردپرس دیوی را معرفی کردیم. این صفحه ساز همچنین دارای طرح های آماده ای است که با یک کلیک در برگه شما وارد میشود و میتوانید با ویرایش آن ها به طرح مورد نظر خود برسید. این کار باعث افزایش سرعت طراحی میشود.

قالب وردپرس دیوی

قالب Divi

– انیمیشن های جذاب در هنگام بارگزاری المان های سایت:

اگر دقت کرده باشید حتما دیده اید که زمانی که سایت را به سمت پایین اسکرول میکنید، المان ها با انیمین خاصی وارد صفحه میشود. این خاصیت سایت شما را پویا و جذاب میکند و قطعا کاربران شما از این انیمیشن ها خوششان خواهد آمد 🙂

– طراحی کاملا واکنشگرا:

قالب وردپرس Divi کاملا واکنشگراست. کدنویسی و طراحی قالب وردپرس دیوی به صورت کاملا واکنشگرا میباشد و تمام کاربران میتوانند حتی با موبایل خود سایت شما را مرور کنند.

قالب وردپرس دیوی

لیست سایر ویژگی های قالب وردپرس دیوی:

   • طراحی زیبا در چندین رنگ متفاوت با قابلیت شخصی سازی رنگ ها
   • قابلیت تعیین پس زمینه برای هر بخش به صورت مجزا در برگه ساز
   • استفاده از قلم های زیبا و مناسب برای پوسته
   • قابلیت راه اندازی سایت تک صفحه ای
   • پشتیبانی برگه ساز برای ایجاد برگه های دلخواه به همراه تنظمیات حرفه ای و ماژول های کاربردی
   • قابلیت ایجاد بلاگ و فرم تماس، فروشگاه و نمونه کار
   • قابلیت برون سازی تنظمیات اعمال شده بر روی پوسته
   • قابلیت تعیین سایدبار دلخواه برای هر نوشته و یا برگه
   • پشتیبانی از کد کپتچا برای دیدگاه ها برای جلوگیری از اسپم
   • ماژول های تصویر، اسلایدر، متن، آیکون، زبانه، فروشگاه، بلاگ، نمونه کار،سایدبار، فرم تماس، فرم اشتراک خبرنامه و…
   • قابلیت ایجاد اسلایدر زیبا و تمام صفحه با تنظمیات قرار دادن تصویر، ویدئو و تعیین نوع پس زمینه
   • قابلیت استفاده از افکت های موازی یا Parallax
   • قابلیت ایجاد Mega Menu حرفه ای و زیبا
   • قابلیت تنظیم لود تصاویر به صورت انیمیشن های جذاب
   • ترجمه شدن تمامی تنظمیات پوسته با تمامی امکانات

نمونه سایت برخی از مشتریان:

mahaksoft.com

نمونه سایت کاربران خارجی:

conversionlab.no * brewlife.com * condiviso.coop * mymuze.me * piercebivens.com * stayroasted.com * huyzeterroir.be * thinkmojo.com * atipso.com * nishamoodley.com * carolinapooperscoopers.com * mygentleborn.com * drasco-wd.nl * davcommdigital.com * wayout.no * quiroz.co * micedesigning.com * dermbids.com

+ ارائه آپدیت های رایگان توسط وردپرس یار

+ نصب و راه اندازی رایگان قالب توسط وردپرس یار

+ گارانتی قالب و پشتیبانی رسمی توسط وردپرس یار

 

 

 

 1. کاربر

  کاربر

  وردپرس یار عشقه ، من بهترش رو ندیدم

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.

Got something to discuss?