افزونه محدودیت محتوا برای EDD
اشتراك گذاری نوشته

با سلام خدمت کاربران عزیز. در خدمت شما هستیم با معرفی پلاگین محدودیت محتوا برای EDD که یک پلاگین کمکی دیگر برای ایزی دیجیتال دانلود است. EDD content restriction نام پلاگین کمکی دیگری برای Easy Digital Downloads است که به شما اجازه ایجاد بخش های ویژه یا همان VIP را میدهد تا بتوانید محتوای پست های خود را فقط به خریداران خاص نمایش دهید.

نسخه فعلی پلاگین محدودیت محتوا برای EDD همکنون: ۲.۳

 پلاگین محدودیت محتوا برای EDD

پلاگین محدودیت محتوا برای EDD

 

خوبی استفاده از EDD content restriction این هست که درگاه های بانکی مختفی برای پلاگین EDD وجود دارد مثل بانک ملت، پارس پال، پی لاین و … .

عملکرد این پلاگین وردپرس:

این پلاگین بر پایه افزونه easy digital downloads طراحی شده است. فرض کنید شما چند محصول دانلودی با edd در سایت خود دارید. مثلا میتوانید تنظیم کنید که فقط کاربرانی که محصول X را خریده اند به مطلب A که یکی از پست های سایت شماست دسترسی داشته باشند.

حالا این محصول X هم میتوانید به صورت ترکیبی باشد. مثلا کاربر باید ۳ محصول X و Y و Z را خریده باشد تا به پست A دسترسی داشته باشد. یا میتوانید تنظیم کنید که حداقل یک محصول دلخواه خریده باشد تا به محتوای پست A دسترسی داشته باشد.

به جای محصول X مثلا شما میتوانید حق اشتراک تعیین کنید.

همچنین این پلاگین با bbpress هم سازگار است. یعنی میتوانید روی بی بی پرس هم محدودیت اعمال کنید. مثلا فقط کاربرانی که محصول X را خریده باشند، اجازه ساخت موضوع جدید و ایجاد سوال دارند. یا فقط کاربرانی که محصول X را خریده باشند اجازه دیدن انجمن را دارند.

پلاگین محدودیت محتوا برای EDD

 

توجه. اگر میخواهید یک سایت با عضویت ویژه vip به صورت دوره ای (ماهانه و …) و با سطح دسترسی متنوع ایجاد کنید، از پلاگین عضویت ویژه vip استفاده کنید.

  1. رضا

    رضا

    قیمت هاتون خیلی عالیه. ممنون

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.

Got something to discuss?