افزونه وردپرس مگامنو Uber Menu
اشتراك گذاری نوشته

با سلام. بالاخره بعد از وعده های بسیار سرانجام پلاگین حرفه ای منوی چند ستونه وردپرس یعنی پلاگین وردپرس مگامنو Uber Menu را برای دوستان آماده کردیم تا به منوی وردپرس خود جانی تازه ببخشند و آن را حرفه ای کنند. این پلاگین وردپرس، محبوب ترین و پرفروش ترین پلاگین مربوط به منوی وردپرس و در کل سومین پلاگین از نظر تعداد فروش میباشد. پلاگین وردپرس مگامنو Uber Menu قطعا کاربرهای فراوانی برای شما خواهد داشت. با استفاده از پلاگین وردپرس مگامنو Uber Menu قادر خواهید بود تا منوهای خود را ستون بندی کنید و در آنها حتی آیکون، عکس و یا فرم تماس و … بگذارید. این پلاگین از دستورات HTML نیز در منوها پشتیبانی میکند.

نسخه فعلی پلاگین وردپرس مگامنو Uber Menu هم اکنون: ۳.۶.۱

جهت مشاهده تغییرات نسخه جدید، کلیک کنید.

پلاگین وردپرس مگامنو Uber Menu

پلاگین وردپرس مگامنو Uber Menu

پلاگین وردپرس مگامنو Uber Menu

برخی ویژگی های پلاگین وردپرس مگامنو Uber Menu:

ایجاد حالت های زیبا برای منو:

پلاگین وردپرس مگامنو Uber Menu پر از امکانات قدرتمند برای شماست. با استفاده از این پلاگین وردپرس به راحتی میتوانید منوهای خود را جدول بندی (ترکیبی از ستون ها و ردیف ها) کنید و منوهای خود را در آن قرار دهید. حتی میتوانید از آیکون ها، عکس ها، نقشه گوگل، فرم تماس، پست ها، محصولات، تب ها و … نیز در منوهای خود استفاده کنید.

پلاگین حرفه ای منوی چند ستونه وردپرس

کاملا واکنشگرا و سازگار با موبایل و تبلت:

پلاگین وردپرس مگامنو Uber Menu کاملا واکنشگرا است و با صفحه نمایش هایی با سایز متفاوت سازگار میشود.

پلاگین حرفه ای منوی چند ستونه وردپرس

افزودن آسان عکس ها و پست ها در منو:

شما به راحتی قادر هستید تا از خاصیت داینامیک بودن پلاگین استفاده کنید و عکس ها و یا حتی پست های خاصی از وبسایت را در منو اضافه کنید!

پلاگین حرفه ای منوی چند ستونه وردپرس

امکان پیشرفته ی قرار دادن محتوا در منو:

در پلاگین وردپرس مگامنو Uber Menu شما به هیچ چیز محدود نیستید. به راحتی قادر خواهید بود در بخش های مختلف منو از کدهای HTML استفاده کنید و یا شورت کدها و ابزارک ها را در منوها قرار دهید. همچنین میتونید از نقشه گوگل و یا فرم ها در منوها استفاده کنید.

پلاگین حرفه ای منوی چند ستونه وردپرس

امکان شخصی سازی قدرتمند + استایل های از پیش تعریف شده:

در این پلاگین تعداد زیادی استایل آماده وجود دارد که میتوانید از آن ها استفاده کنید. همچنین قادر هستید تا با سلیقه خود هر یک ا آن ها را ویرایش کنید تا به طرح مورد نظر خود برسید. در شخصی سازی پلاگین تمام محدودیت ها برداشته شده است.

پلاگین حرفه ای منوی چند ستونه وردپرس

امکان اضافه کردن تب در زیرمنوها:

همچنین شما میتوانید تب های مختلفی به منوی خود اضافه کنید و بخش های مختلف را به صورت دسته بندی شده در آن قرار دهید. این خاصیت برای سایت های فروشگاهی که میخواهند دسته های زیادی را در منو قرار بدهند و نها را دسته بندی کنند، خیلی مناسب است.

پلاگین حرفه ای منوی چند ستونه وردپرس

محیطی ساده و کاربر پسند:

محیط کاری پلاگین وردپرس مگامنو Uber Menu بسیار ساده بوده و به راحتی میتوانید از امکانات گسترده ی آن استفاده کنید. این پلاگین ابزارهای خود را در بخش فهرست های وردپرس اضافه میکند و شما میتوانید انتخاب کنید که منوهای اضافه شده در فهرست وردپرس را با خود وردپرس ویرایش کنید و یا به کمک ابزارهای این پلاگین.

پلاگین حرفه ای منوی چند ستونه وردپرس

امکان استفاده از پلاگین به صورت عمودی در منوی اصلی و یا افقی در سایدبار:

شما میتوانید از این پلاگین در منوی اصلی خود استفاده کنید و ان را چند ستونه کنید. همچنین میتوانید از پلاگین به صورت افقی استفاده نمایید. یعنی یک منو با ستون های افقی بسازید و از ان در سایدبار استفاده کنید. امکان ساخت بی نهایت منو با استایل های متنوع در پلاگین وجود دارد.

پیشنمایش منو عمودی در سایدبار را در اینجا ببینید.

پلاگین حرفه ای منوی چند ستونه وردپرس

 

نسخه فعلی پلاگین وردپرس مگامنو Uber Menu کاملا راست چین و فارسی میباشد.

پلاگین وردپرس مگامنو Uber Menu

  1. بهار دهقان

    بهار دهقان

    افزونه ی عالی بود

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.

Got something to discuss?