آموزش روش لغو نصب و نصب دوباره وردپرس (قسمت سوم)

آنیتا دشتی
1396/03/09
نظرات : 0
بازدیدها : 507

مرحله شش: ورود اطلاعات

در این مرحله پستها، صفحات، دسته‌بندیها، تگها و محتویات دیگر را می‌توانید آپلود کنید. ابتدا به منوی Tools » Import بروید و در قسمت وردپرس لینک الان نصب کن را کلیک کنید.

  آموزش روش لغو نصب و نصب دوباره وردپرس (قسمت سوم)

با این کار وردپرس به دانلود و نصب وردپرس ایمپورتر می‌پردازد. سپس باید روی لینک اجرای ایمپورتر کلیک کنید. در این مرحله فایل XML که در مرحله اول دانلود کردید را انتخاب کنید و سپس آپلود کنید.

آموزش روش لغو نصب و نصب دوباره وردپرس (قسمت سوم)

اگر برای سایت خود نویسندگانی در نظر گرفته‌اید، در این مرحله می‌توانید نام کاربری برای آنها در نظر بگیرید و پستها را به آنها نسبت دهید، همچنین می‌توانید تمامی پستها را به خودتان نسبت دهید.

آموزش روش لغو نصب و نصب دوباره وردپرس (قسمت سوم)

اگر سایت‌تان یک نویسنده دارد، تمامی پستها را به خودتان نسبت دهید. در غیر این صورت هیچ کاری نکنید زیرا وردپرس نویسندگان شما را نیز وارد خواهد کرد. نکته: فراموش نکنید که چک باکس ورود متعلقات را تیک بزنید تا تمامی تصاویر و… که در کتابخانه رسانه‌هایتان قرار داده‌اید را به درستی وارد می‌کند. روی ارسال کنید کنید. در این لحظه محتویات فایل XML به سایت وردپرس جدید شما وارد می‌شود. پس از اتمام کار وقتی وبسایت خود را بارگزاری کنید، می‌توانید محتویات را مشاهده کنید.

مرحله هفت: نصب افزونه‌های وردپرس

پس از اینکه اطلاعات را با موفقیت وارد کردید و وردپرس جدیدتان روح و جسم دوباره گرفت، وقت آن رسیده که افزونه‌های مورد نظر را نصب کنید. نیاز است یکی یکی افزونه‌های مورد نظرتان را نصب و سپس فعال‌سازی کنید. همچنین افزونه‌ها باید تنظیماتشان توسط شما انجام شود. 

تمام شد! وردپرس‌تان جدید شد. بهتر است بروید و صفحات سایت را ورق بزنید و لذت ببرید. از شر خطا هم خلاص شدید. مطمئن شوید منو، ویجت سایدبار، فرم کانتکت و غیره به درستی تنظیم و نمایش داده شود.

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید