آموزش امنیت وردپرس, آموزش وردپرس

آموزش انتقال کاربران به صفحه ای دلخواه پس از عضویت

آموزش انتقال کاربران به صفحه ای دلخواه پس از عضویت

آموزش انتقال کاربران به صفحه ای دلخواه پس از عضویت

با عرض سلام و وقت بخیر خدمت کاربران عزیز وردپرس یار در این ساعت از سایت وردپرسی یار برای شما عزیزان آموزش انتقال کاربران به صفحه ای دلخواه پس از عضویت را آماده کرده ایم . اگر در سایت وردپرسی شما نیز قابلیت ثبت نام فعال باشد . کاربر پس از ثبت نام و عضویت در سایت شما به صفحه ورود منتقل می شود که این مورد نه برای مدیر سایت و نه برای کاربر مورد پسند نمی باشد . زیرا یک کاربر پس از طی کردن مراحل عضویت دوست ندارد به صفحه ورود برود ، برای مدیر سایت هم این امکان ممکن است مشکلات امنیتی ای را در پی داشته باشد . پس بهتر است که کاربر به یک صفحه خاص و یا صفحه اصلی سایت منتقل شود . برای تنظیم اینکه کاربر به چه صفحه ای منتقل شود کافیست در ادامه این آموزش ما را در وردپرس یار همراهی کنید .

آموزش انتقال کاربران به صفحه ای دلخواه پس از عضویت

 

آموزش انتقال کاربران به صفحه ای دلخواه پس از عضویت :

برای انتخاب صفحه هدف که کاربران پس از تکمیل فرآیند ثبت نام به آن صفحه هدایت می شوند کافیست فایل Functions.php قالب سایت وردپرسی خود را باز کرده و قطعه کد زیر را به آن اضافه کنید .

[php]
function __my_registration_redirect(){
return home_url( ‘https://www.wp-yar.ir’ );
}
add_filter( ‘registration_redirect’, ‘__my_registration_redirect’ );
[/php]

[button color=”green” size=”medium” link=”https://www.wp-yar.ir/wp-content/uploads/2016/09/wpyar-user.txt” ]دریافت کد به صورت مستقیم[/button]

در قطعه کد بالا به جای آدرس وردپرس یار آدرس صفحه هدف خود را قرار دهید .

موفق و پیروز باشید .

پست های مرتبط

یک دیدگاه برای “آموزش انتقال کاربران به صفحه ای دلخواه پس از عضویت

  1. netdivar.ir گفت:

    سلام
    لطفا مطالب آموزشی و در صورت امکان افزونه هایی در زمینه User Experience یا رفتار و تجربه کاربر قرار بدید. در واقع دنبال این هستم که با توجه به عملکرد و جستجوها و محصولاتی که کاربر در سایت دیده محتوا و محصولات در همون دسته رو در بازدیدهای بعدی به کاربر نمایش دهم.
    در یکی از فروشگاه های اینترنتی در جستجوی دستبند سلامت بودم و به طبع دسته بندی محصولات سلامتی رو مشاهده کردم. جالب هست که در مراجعه بعدی به این سایت در صفحه اول دسته بندی محصولات سلامت به من نمایش داده میشد. و هر بار که دسته بندی های جدیدی رو میدیدم نمایش صفحه اول بر اساس اون دسته بندی ها پایه ریزی میشد. امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم.
    پلاگین هایی در این مورد در وردپرس دیدم اما فکر نمیکنم که به صورت خودکار به هر کاربر محصولات خاصی رو نشون بده و بیشتر مشابه به آمارگیر بازدید سایت بود.

دیدگاهتان را بنویسید