آموزش امنیت وردپرس, آموزش وردپرس

آموزش غیر فعال سازی قابلیت ورود با آدرس ایمیل

آموزش غیر فعال سازی قابلیت ورود با آدرس ایمیل

آموزش غیر فعال سازی قابلیت ورود با آدرس ایمیل

با عرض سلام و وقت بخیر خدمت کاربران عزیز و همیشگی سایت وردپرس یار در این ساعت از سایت وردپرس یار برای شما عزیزان آموزش غیر فعال سازی قابلیت ورود با آدرس ایمیل را آماده کرده ایم . شما با استفاده از این آموزش و غیر فعال سازی بخش ورود با آدرس ایمیل در وردپرس می توانید امنیت سایت وردپرس خود را ارتقا دهید . شاید برای شما این یک مورد معمولی باشد و فکر کنید که با غیر فعال سازی این امکان ، در واقع یکی از امکانات سایت خودتون از بین می برید ولی در واقع اینطور نیست این مواردی که شما فکر می کنید که از آن امکان هک شدن سایت نیست یا خیلی کم هست در واقع راه هایی هستند که هکر ها از آن ها استفاده می کنند . فرد با داشتن ایمیل و چک کردن رمز های مختلف که بیشتر افراد رمز عبور های ساده ای دارند به راحتی به داخل اکانت آن فرد نفوذ می کنند . حال آن فرد ممکن است هر دسترسی ای در سایت داشته باشد . پس بهتر است امکان لوگین با ایمیل را از روی سایت خود بردارید . برای مشاهده این آموزش در ادامه همراه با وردپرس یار باشید .

آموزش غیر فعال سازی قابلیت ورود با آدرس ایمیل

افزونه غیر فعال سازی قابلیت ورود با آدرس ایمیل No Login by Email Address  :

این افزونه کاربردی شما را قادر می سازد که پس از نصب و فعال سازی آن بدون انجام هیچگونه تنظیمات اضافی و پیچیده ای قابلیت ورود با ایمیل را غیرفعال کنید و کاربر فقط با استفاده از یوزرنیم یا همان نام کاربری خود قادر به ورود به سایت باشد . در ادامه می توانید این افزونه را از وردپرس یار دریافت کنید .

[button color=”green” size=”medium” link=”https://wordpress.org/plugins/no-login-by-email-address/” ]دانلود افزونه No Login by Email Address[/button]

غیر فعال سازی قابلیت ورود با آدرس ایمیل به صورت دستی :

روش استفاده از افزونه بسیار راحت تر و کاربردی تر می باشد . حال اگر نمی خواهید از افزونه استفاده کنید ، می توانید کد زیر را در به فایل Functions.php وردپرس خود اضافه کنید .

 

[php]
remove_filter( ‘authenticate’,’wp_authenticate_email_password’, 20 );
[/php]

فقط یک عیب استفاده از کد بالا دارد ، در صفحه ورود در بالای کادر وارد کردن نام کاربری نوشته شده نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید ولی کاربر فقط با نام کاربری خود می تواند وارد شود .

موفق و پیروز باشید .

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید