افزونه جستجوی صوتی برای وردپرس

علیرضا پوربابائی
1395/10/22
نظرات : 0
بازدیدها : 842

افزونه جستجوی صوتی برای وردپرس

با عرض سلام و وقت بخیر خدمت کاربران عزیز وردپرس یار در این ساعت از سایت وردپرس یار برای شما عزیزان افزونه جستجوی صوتی برای وردپرس را آماده دانلود کرده ایم . شاید شما نیز با جستجوی صوتی گوگل آشنا باشید . این سیستم نیز مشابه سیستم جستجوی صوتی گوگل با تشخیص صدا و واژه های دریافتی از صوی شما در سایت وردپسی شما به جستجو می پردازد اما این سیستم معایبی نیز دارد که می توان به فهم ضعیف آن از زبان فارسی اشاره کرد زیرا این سیستم جدید و نو پا بوده و هنوز تمامی زبان ها و واژه ها را قادر به درک و فهم نیست . اما از سوی دیگر اگر نگاه کنید باعث جستجوی راحت تر و سریع تر در وب می شود و این یک امتیاز مثبت برای شما و سایتتان می تواند باشد . در ادامه همراه با وردپرس یار باشید .

افزونه جستجوی صوتی برای وردپرس

افزونه جستجوی صوتی برای وردپرس Voice Search :

Voice Search افزونه ای بسیار جالب و کاربردی برای یک سایت با سیستم مدیریت محتوای وردپرس می باشد . شما با استفاده از افزونه Voice Search می توانید بخش جستجوی صوتی خود را راه اندازی کنید . همچنین در بالا به معایت و محاسن این افزونه پرداختیم . در صورتی که آنها را مطالعه نکرده اید . پیشنهاد می کنیم یکبار آنها را بررسی کنید . در ادامه می توانید این افزونه را دریافت کنید .

دانلود افزونه Voice Search

آموزش کار با افزونه Voice Search :

ابتتدا باید افزونه را نصب و فعال سازی کنید . سپس باید از بخش نمایش ، ابزارک ها بخس جستجو صوتی را به سایت خود اضافه کنید . این افزونه دارای تنظیمات خاص و یا پیچیده ای نیست .

موفق و پیروز باشید .

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید