افزونه گزارش خرابی لینک

علیرضا پوربابائی
1395/06/19
نظرات : 2
بازدیدها : 1804

افزونه گزارش خرابی لینک

با عرض سلام خدمت کاربران عزیز و همیشگی سایت وردپرس یار در این ساعت از سایت وردپرس یار افزونه گزارش خرابی لینک را آماده دانلود شما کاربران عزیز کرده ایم . همانطور که در برخی از سایت ها ممکن است مشاهده کرده باشید بخضی با عنوان گزارش خرابی لینک قرار داده شده تا در صورتی که فایل از سرور پاک شد و یا فردی که لینک رو قرار داده به صورت اشتباه این کار را کرده است مدیر سایت از این مشکل مطلع شده و آن را بر طرف کند . برای دانلود و مشاهده اطلاعات بیشتر درباره افزونه گزارش خرابی لینک ادامه مطلب همراه با سایت وردپرس یار باشید .

افزونه گزارش خرابی لینک

نحوه کار به این صورت می باشد که کاربران با کلیک بر روی دکمه گزارش خرابی لینک یا اطلاع رسانی به مدیر سایت درباره انتشار نسخه جدید ، چند فیلد را پر می کنند و فرم را برای مدیر سایت ارسال می کنند . استفاده از اینگونه فرم ها کاربرد زیادی در وب دارند برای مثال می توان برای گزارش محتوای نامناسب صفحه معرفی یا تبلیغ شده نیز از آن استفاده کرد . اکنون به معرفی و توضیح درباره دو افزونه گزارش خرابی لینک که با تکنولوژی آجاکس ( Ajax ) می پردازیم .

افزونه گزارش خرابی لینک wp-reportpost :

wp-reportpost یک افزونه قدیمی برای گزارش خرابی لینک ها می باشد که همچنان با نسخه های جدید وردپرس سازگاری دارد و مورد استفاده قرار می گیرد . پس از نصب و فعال سازی افزونه wp-reportpost شما با مراجعه به پنل تنظیمات افزونه و انتخاب چند عنوان جهت گزارش و تنظیم کردن آن این امکان را به کاربران خود می دهید که در صورت مشاهده یکی از آن مشکلات با کلیک بر روی گزینه report this (می توانید آن را به متن مورد نظر تغییر دهید) و انتخاب نوع گزارش و پر کردن بخش توضیحات فرم را برای مدیر سایت ارسال کنند . پس از نصب و فعال سازی افزونه به طور خودکار عبارت report this به انتهای پست های شما اضافه خواهد شد که کاربر با کلیک بر روی آن می تواند با انتخاب عنوان گزارش ، وارد کردن ایمیل و در صورت نیاز بخش توضیحات فرم را به صورت Ajax برای مدیر سایت ارسال کند .

دانلود افزونه Wp-reportpost

افزونه گزارش خرابی لینک Report Content :

Report Content یک افزونه برای گزارش خرابی لینک ها مشابه افزونه wp-reportpost می باشد البته این افزونه جدیدتر و بروز تر از افزونه قبلی می باشد و همچنین دارای امکانات بیشتری نسبت به آن می باشد از جمله این امکانات می توانیم به ارسال محتوای فرم برای افزونه ضد اسپم اکسیمت تا جعلی و هرزنامه بودن آن بررسی شود و در صورت جعلی و هرزنامه بودن آن عملیات ارسال انجام نمی شود . از طرفی دیگر پس از ارسال فرم گزارش جدید یک هشدار برای مدیر سایت ارسال می شود که این امکان را می توان از بخش تنظیمات افزونه Report Content غیرفعال کرد .

دانلود افزونه Report Content
اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید