انتخاب تصویر اول مطلب به عنوان تصویر شاخص در وردپرس

مصطفی دهقان
1394/03/12
نظرات : 3
بازدیدها : 2029

شاید تعداد مطالبی که در سایت وردپرس خود منتشر میکنید زیاد باشد و حوصله ی قرار دادن تصویر شاخص برای نوشته را نداشته باشید! بنابراین بهترین کار انتخاب تصویر اول مطلب به عنوان تصویر شاخص در وردپرس است! قرار دادن تصویر شاخص برای مطالب یکی از کارهایی است که وقت نسبتاً زیادی را هنگام ارسال مطالب در وردپرس می‌گیرد. این در حالی است که در اکثر وب‌سایت‌ها تصویر اولی که در مطلب قرار می‌گیرد به‌عنوان تصویر شاخص نیز مشخص می‌شود، یعنی هم باید تصویر را در مطلب قرار داد و هم به بخش تصویر شاخص رفت و همان تصویر را به‌عنوان تصویر بندانگشتی انتخاب نمود.

در این مطلب افزونه‌ای را به شما معرفی می‌کنیم که کاربرد آن انتخاب تصویر اول مطلب به عنوان تصویر شاخص در وردپرس شماست. در ادامه مطلب همراه ما باشید.

انتخاب تصویر اول مطلب به عنوان تصویر شاخص در وردپرس

انتخاب تصویر اول مطلب به عنوان تصویر شاخص در وردپرس

 

افزونه Auto Post Thumbnail

Auto Post Thumbnail نام یک افزونه کاربردی و محبوب برای وردپرس است که با نصب و فعال‌سازی آن، اولین تصویر هر مطلب به‌عنوان تصویر شاخص آن انتخاب می‌شود. این افزونه کاربردی از کلیه پست‌های سفارشی نیز پشتیبانی می‌کند و تنها ویژه مطالب وردپرس نیست. از دیگر قابلیت‌های این افزونه می‌توان به انتخاب خودکار تصویر مناسب اشاره کرد، به این معنا که اگر یک تصویر مشکل داشت و به‌صورت خودکار مطلب را برای سایر تصاویر جستجو می‌کند.

اگر یک مطلب به‌صورت دستی تصویر شاخص برایش انتخاب‌شده باشد این افزونه کاری با مطلب ندارد و تصویر شاخص آن را تغییر نمی‌دهد!

دانلود افزونه از مخزن وردپرس
اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید