وردپرس یار:قالب وردپرس|پوسته وردپرس|پلاگین وردپرس


صفحه اصلی » پلاگین وردپرس » افزونه وردپرس » ایجاد صفحه بندی قالب وردپرس با Easy WP Page Navigation

ایجاد صفحه بندی قالب وردپرس با Easy WP Page Navigation

2

ممکن شما تا کنون تصمیم گرفته باشید که نحوه صفحه بندی قالب وردپرس خود را تغییر دهید اما ممکن است راه و روش این مسئله برای شما مبهم باشد که در این مطالب آموزشی افزونه Easy WP Page Navigation را به شما معرفی می کنیم که به راحتی می توانید دستی به سر روی قالب خود بکشید.

اکثر قالب های وردپرس دارای بخش ناوبری صفحه هستند که برخی از این ناوبری ها شکل ساده دارند که این مسئله باعث ایجاد ظاهری ناپسند و نامطلوب برای وب سایت می شود. این مسئله ممکن است برای برخی از وب سایت ها وجود نداشته باشد چراکه برخی از قالب ها خود به صورت پیش فرض ناوبری های مختلفی را در اختیار کاربر قرار می دهند.

اما چنانچه قالب شما از جمله قالب هایی است که نیاز به ترمیم ناوبری دارد می توانید با ما همراه شوید تا راه حل این موضوع را خدمت شما ارائه دهیم. افزونه ای که برای این منظور وردپرس یار به شما پیشنهاد می دهد افزونه Easy WP Page Navigationn است که به راحتی امکان صفحه بندی قالب وردپرس را در اختیار شما قرار می دهد.

صفحه بندی یکی از پارامترهای مهم در یک وب سایت است و هنگامی که بازدید کننده وارد وب سایت می شود باید شرایطی فراهم باشد تا به راحتی بتواند بین صفحات مختلف حرکت داشته باشد و بین مطالب جستجو کند. در واقع می توان گفت که این مسئله جزو بهینه سازی های بخش دیداری وب سایت به شمار می رود.

لذا اگر تصمیم به زیبا سازی وب سایت خود دارید پیشنهاد می کنیم از افزونه وردپرس Easy WP Page Navigation جهت صفحه بندی وب سایت استفاده ببرید تا ظاهری مناسب را به وب سایت خود ببخشید.

لینک دانلود این افزونه در مخزن وردپرس:  Easy WP Page Navigation

برچسب مطلب |مطالب مرتبط |

دیدگاه کاربران

یک پاسخ ارسال کنیددسته بندی محصولات

بخش کاربری

آخرین محصولات سایت

جهت مشاهده کامل مطالب به آرشیو مراجعه کنید

افزونه های ضروری

جهت مشاهده کامل مطالب به آرشیو مراجعه کنید
خبرنامه | برای عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
wp-yar.ir
wp-yar.ir

هر روز یک آموزش رایگان در کانال وردپرس یار