ایجاد گالری تصاویر با افزونه NextGEN Gallery

bingo
1395/11/09
نظرات : 0
بازدیدها : 732

ایجاد گالری تصاویر با افزونه NextGEN Gallery

یکی از امکانات بسیار مهمی که در قالب وردپرس نیازمند آن هستیم ایجاد گالری تصاویر است، که با استفاده از آن بتوان به بهترین شکل ممکن تصاویر را به مخاطب نمایش داد. افزونه NextGEN Gallery یکی از افزونه های مناسب جهت ایجاد گالری تصاویر است.

در حالت پیش فرض اکثر قالب های وردپرس دارای بخشی جهت ایجاد گالری تصاویر هستند اما به هر دلیلی ممکن است بخش گالری تصاویر در قالب وردپرس از نظر شما مطلوب نباشد و لذا به دنبال افزونه ای مناسب باشید تا با استفاده از آن بتوانید یک گالری مناسب ایجاد کنید.

تیم وردپرس یار به شما افزونه NextGEN Gallery را پیشنهاد می دهد، این افزونه می تواند تصاویر را به صورت بسیار زیبا به کاربران نمایش دهد و تنظیمات و گزینه های حرفه ای را در اختیار شما قرار می دهد.

این افزونه تا کنون بیش از 9 میلیون بار دانلود شده و با تمام ورژن های جدید وردپرس سازگار است. یکی از ویژگی های این افزونه قدرت موتور آن برای آپلود تصاویر است و قابلیت قرار دادن تصاویر به صورت اسلایدر، ویرایش تصاویر و همچنین تنظیم مجدد تصاویر، ایجاد تصاویر به صورت آلبوم و دسته جمعی و بسیاری موارد دیگر که از جمله خصوصیات این افزونه به شمار می رود.

آدرس این افزونه در مخزن وردپرس: دانلود افزونه NextGEN Gallery

 ایجاد گالری تصاویر با افزونه NextGEN Gallery

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید