با AddThis اجتماعی باشید

alikar alikar
1394/01/02
نظرات : 7
بازدیدها : 2907

اخیرا دیدم توی بعضی از مطالب کاربران کامنت گذاشتن و تقاضای افزونه های شبکه های اجتماعی کردن؛ البته این کاربران محترم (سرمایه اصلی وردپرس یار) تقاضای افزونه های حرفه کردن که خب اگر برنامه وردپرس یار اجازه بده ، فارسی میشه و در اختیار کاربران قرار میگیره؛ اما من توی این مطلب میخوام یه افزونه خوب برای شبکه های اجتماعی معرفی کنم. AddThis یک افزونه رایگان اجتماعی است که تنها به چند دکمه ساده بسنده نکرده و امکانات و طرح های مختلفی رو برای شما فراهم کرده …

با AddThis اجتماعی باشید

addthis

بهترین راه حل اشتراک گذاری ، اجتماعی بودن ، پیشنهاد محتوا و ارتباط با کاربران و البته رایگان! که توسط وردپرسی ها ارائه میشه همین افزونه AddThis است. نوعا تمام افزونه های شبکه های اجتماعی ساده و کم تنظیمات هستن اما این مورد توی AddThis باعث بی خاصیتی اون نشده. AddThis در عین سادگی و کنترل پذیری ، امکانات و طرح های مختلفی رو برای شما فراهم کرده.

با افزونه AddThis شما وب سایت خود را یک سطح بالاتر میبرید و در مقام تعامل با کاربران قرار میگیرید و براحتی میتوانید با مطالب خود در شبکه های مجاری و اجتماعی مطرح شوید و بازدید سایت خود را بالا ببرید. این مورد تقریبا توسط تمام افزونه های شبکه های مجازی و اجتماعی به شما ارائه میشه اما اون چیزی که AddThis رو از بقیه متمایز کرده ، یک سیستم جامع آمارگیره که به شما رو در هدایت محتوای سایتتون در شبکه های مجازی و اجتماعی راهنمایی میکنه.

4 ویژگی رو برای AddThis باید ذکر کرد:

ابزار اجتماعی بودن: این افزونه AddThis قدرتمند امکان ارتباط با بیش از 330 شبکه اجتماعی (Facebook, Twitter, Pinterest, Google+, WhatsApp, LinkedIn) رو برای شما مهیا میکنه که براحتی میتونید دکمه های این شبکه ها رو برای مطالب خود قرار دهید.

ابزار پیشنهاد محتوا: بازدید کنندگان را با توجه به ارائه مطالب پیشنهادی در سایت خود نگه دارید.

ابزار ارتباطات: براحتی با کاربران توسط فرم های عضویت و ایمیل در ارتباط باشید.

آنالیز و آمار (عالی): کاربران و عملکردشان رو در سایت خود رصد کنید و آنان را تحلیل کنید و محتوای متناسب با آنان ارائه دهید.

addthis1

سیستم آمارگیر قدرتمند AddThis

addthis2

طرح و نقش های گوناگون برای ارتباط با شبکه های مجازی و اجتماعی

addthis3

کنترل پذیری و انعطاف AddThis

دانلود آخرین نسخه افزونه از مخزن وردپرس
اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید