براحتی واکنش گرا باشید با WPtouch Mobile

alikar alikar
1393/12/11
نظرات : 0
بازدیدها : 1283

هرچند اکثر قالب هایی که وردپرس یار به شما ارائه میده، واکنش گرا هستند و ابعاد مختلف صفحه نمایش رو پشتیبانی میکنن، ولی خب با پلاگین WPtouch Mobile به راحتی آب خوردن میتونید هر قالبی رو واکنش گرا کنید؛ جدا براحتی آب خوردن چون فقط کافیه این افزونه رو نصب کنید؛ همین!

براحتی واکنش گرا باشید با WPtouch Mobile

WPtouch Mobile

در اصل میشه گفت کار اساسی پلاگین WPtouch Mobile سازگار کردن سایت شما برای صفحه نمایش موبایله؛ این پلاگین یک نسخه زیبا و ساده رو برای کاربرانی که با موبایل به سایت شما مراجعه میکنن، تهیه میکنه.

از نقاط قوت پلاگین WPtouch Mobile اینه که تنظیمات کاربر پسند و راحتی داره و همه چیز این پلاگین تحت کنترل مدیر سایت قرار داره. همه جنبه های ظاهری، سرعت، کاربرپسندی و استایل های مختلف در کنترل شماست؛ حتی یک خط هم نیاز نیست کد بزنید(وردپرس یعنی همین دیگه!). کافیه به عکس زیر نگاه کنید تا مجذوب تنظیمات این پلاگین شوید!

WPtouch Mobile setting میدونی خوبیش چیه؟ شاید تا به حال با قالب هایی کار کردی که واکنش گرا هستند و در تمامی صفحات نمایش به خوبی نشون داده میشن؛ اما یک سوال؛ چه چیز از واکنش گرایی تحت کنترل شماست؟ هیچی! :دی … هر چی توسعه دهنده و طراح قالب در نظر گرفتند شما از همون باید پیروی کنید. اما با پلاگین WPtouch Mobile براحتی واکنش گرایی تحت نظر شما قرار میگیره؛ بطور مثال شما میتونید ظاهرهای مختلف زیرو برای نمایش سایتت توی گوشی موبایل انتخاب کنی:

WPtouch Mobile setting1

WPtouch Mobile setting2

میدونی چی منو ترغیب میکنه که از این افزونه استفاده کنم؟! اینگه با نصب این افزونه براحتی میتونی اپلیکیشن سایتتو در اختار کاربران iOS قرار بدی.

WPtouch Mobile setting3

برخی ویژگی ها:

جلوه های بصری زیبا

تصویر زیبا و شفاف رتینا

5 برابر سریعتر از واکنش گرایی معمول

لمس پذیری عالی برای گوشی های هوشمند

21 ترجمه ارائه شده

سئوپذیری و مناسب برای افزایش سئو

محتوای تغییرپذیر برای تمامی صفحات نمایش

کاربران حق انتخاب دارن تا سایت شما رو چگونه ببینن؛ شاید یه نفر دلش خواست با موبایل نسخه دسکتاپ سایت شما رو ببینه(فوق العاده)

سازگاری کامل با وردپرس

تنظیمات محشر!

[box type=”download” ]

[/box]

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید