افزونه وردپرس, معرفی افزونه های وردپرس

تغییر آدرس ورود به پنل مدیریت با افزونه Custom Login URL

تغییر آدرس ورود به پنل مدیریت با افزونه Custom Login URL

ممکن است تاکنون برای شما این پرسش ایجاد شده باشد که چگونه می توان آدرس صفحه ورود به پنل مدیریت وردپرس را تغییر دهید. افزونه Custom Login URL راه حل مناسبی برای این موضوع است.

در واقع تغییر آدرس ورود به پنل مدیریتی وردپرس یکی از روش های افزایش امینت سایت می باشد، با استفاده از این افزونه می توان مواردی از قبیل آدرس ورود به پنل مدیریت، آدرس ثبت نام در وب سایت، آدرس تغییر رمز و فراموشی را به راحتی تغییر داد. استفاده از این ترفند می تواند تا حد مناسبی درصد هک شدن وب سایت شما را کاهش دهد.

وردپرس یار پیشنهاد می کند سعی کنید تا حد ممکن امنیت وب سایت خود را بالا ببرید، جهت استفاده از این افزونه کافیست ابتدا آن را نصب و سپس فعال کنید. اما نحوه انجام تنظیمات این افزونه به چه صورت است که در ادامه به این موضوع می پردازیم.

تغییر آدرس ورود به پنل مدیریت با افزونه Custom Login URL

پس از نصب افزونه به قسمت تنظیمات > پیوند یکتا بروید، پس از نصب این افزونه به این قسمت یکسری فیلدهای جدیدی اضافه می شود که در قسمت های مربوطه می توانید آدرس های مورد نظر جهت ورود، خروج، ثبت نام و همچنین فراموشی رمز ورود را تغییر دهید و در نهایت با زدن دکمه save تنظیمات را ذخیره کنید. به این ترتیب شما توانسته اید به راحتی آدرس ورود به پنل مدیریت را تغییر دهید.

توضیح تکمیلی: چنانچه وب سایت شما، یک وب سایت عمومی نیست و نیازی به ثبت نام بازدید کننده ندارد و فقط افرادی همچون نویسنده و مدیریت وارد پنل مدیریت می شوند می توانید برای امنیت بیشتر بر روی wp-admin وب سایت خود پسورد ثانویه قرار دهید و همچنین در صورتی که از افزونه user pro استفاده می کنید می توانید با استفاده از تنظیمات این افزونه آدرس ورود را تغییر دهید و دیگر نیازی به استفاده از افزونه های اضافه نیست.

 لینک دانلود این افزونه در مخزن وردپرس: افزونه Custom Login URL

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید