درگاه بانک ملت برای افزونه easy digital downloads

مصطفی دهقان
1393/11/19
نظرات : 6
بازدیدها : 1838

پلاگین easy digital downloads که یک افزونه فوق العاده حرفه ای برای فروش فایل های دانلودی است، پیشتر در سایت معرفی شد. شما میتوانید این پلاگین را به درگاه های بانکی ایرانی متصل نمایید. برای اتصال این پلاگین به بانک شما نیازمند این هستید که درگاه مربوط به آن بانک را هم نصب کنید. در این پست درگاه بانک ملت برای افزونه easy digital downloads معرفی حضورتان میشود.

درگاه بانک ملت برای افزونه easy digital downloads

درگاه بانک ملت برای افزونه easy digital downloads

این افزونه برای وردپرس فارسی نوشته شده است و بعد از نصب این افزونه درگاه بانک ملت به افزونه easy digital downloads اضافه می شود. از ویژگی این افزونه می توان به ستل اتوماتیک (settle) اشاره کرد. این افزونه کاملا تست شده  و مورد تایید وب سایت وردپرس هم می باشد و بسیاری از سایت ها در حال استفاده از آن هستند.

پس از نصب افزونه easy digital downloads ، درگاه بانک ملت برای این افزونه را که در انتهای همین پست لینک دانلود آن قرار داده شده است، دانلود، نصب و فعال کنید. سپس به پیکربندی افزونه easy digital downloads بروید و در سربرگ “درگاه های پرداخت” تیک گزینه “درگاه بانک ملت” را بزنید و از منوی کشویی درگاه پرداخت پیشفرض گزینه “درگاه بانک ملت” را انتخاب کنید. سپس در پایین همان صفحه پيکربندي درگاه بانک ملت را انجام دهید و ترمینال عملیاتی و نام کاربری و گذرواژه ای که بانک به شما داده است را در فیلدهای مربوطه وارد نمایید.
[box type=”download” ]

[/box]

اشتراك گذاری نوشته
 • ali ahmadian

  سلام . موقع فعال کردن افزونه این ارور رو میده .
  به‌دلیل داشتن مشکلی جدیافزونه فعال نشد.
  Fatal error: Cannot redeclare timestamp_to_iso8601() (previously declared in /home/……../public_html/wp-content/plugins/bank-mellat/include/lib/nusoap.php:904) in /home/……/public_html/wp-content/plugins/bank-mellat-edd-gateway/lib/nusoap.php on line 934

  • سجاد رجب پور

   با سلام
   مشکل در تداخل با پلاگین bank-mellat هست. پلاگین bank-mellat خیلی معتبر نیست

   • ali ahmadian

    کدوم پلاگین معتبر نیست ؟
    پلاگین بانک ملت ووکامرس یا این پلاگین ؟!
    و باید چکارش کنم ؟!

   • سجاد رجب پور

    پلاگین بانک ملت

دیدگاهتان را بنویسید