مدیریت چندسایت وردپرسی در یک سایت

احسان شمس
1393/12/16
نظرات : 8
بازدیدها : 2061

سلام خدمت وردپرس یار های عزیز. امروز با معرفی پلاگینی در خدمت شما هستیم که میتوانید ا آن برای مدیریت چندسایت وردپرسی در یک سایت به صورت همزمان استفاده کنید. یکی از معضلات بزرگ مدیران وی سایت هاست ، مدیرانی که باید روزانه کنترل همه بخش های سایت ها را در دست داشته و برای ایجاد تغییرات مد نظر به قسمت مدیریت هر کدام از آن ها مراجعه کنند . این کار علاوه بر مشکلات زیاد باعث هدر رفتن وقت زیادی از این افراد می شود . در این مطلب روشی را به شما معرفی می کنیم که توسط آن به سادگی قادر خواهید بود که مدیریت همه سایت های وردپرسی خود را در یک پیشخوان به عهده بگیرید .

مدیریت همزمان چند سایت وردپرسی در یک سایت با افزونهMainWP Plugin

banner-772x250(2)

و اما معرفی افزونه MainWP Plugin  ؟

این افزونه قدرتمند با امکانات خارق العاده خود ، امکان مدیریت بخش های مختلف وب سایت هایتان را برای شما فراهم می آود . این افزونه در دو نسخه MainWP Plugin و MainWP child plugin در مخزن افزونه های وردپرس قرار داده شده است .افزونه MainWP Plugin برای سایت اصلی و افزونهMainWP child برای وب سایت های فرعی که می خواهید آن ها را در پیشخوان وب سایت اصلی مدیریت نمائید.

خب حالا نوبت آموزش افرونه MainWP Plugin ؟

پس از نصب افزونه MainWP Plugin در سایت اصلی و فعال سازی آن به قسمت MainWP > Settings مراجعه کنید. و روی  گزینه Add New Site   کلیک کرده

2-p1-1024x72

پس آن از شما خواسته میشود که نام سایت ، سایت URL ، نام کاربری مدیر و نام گروه را وارد کنید.[اطلاعات سایت فرعی]

2-p2-1024x494و بعد از شما کد id را از شما میخواهد.

2-p3-1024x176و برای بدست آوردن این کد باید افزونه mainwp child را در سایت فرعی نصب کرده و پس از فعال سازی این کد را به شما میدهد 12122

و سپس بعد وارد کردن کد روی گزینه Add New Site  کلیک کرده و خب دیگه سایت فرعی تمام تنظیمایش را میتونید در سایت اصلی مدیریت کنید.

[box type=”download” ]

[/box]

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید