پلاگین خرید پستی ووکامرس – سفیر

مصطفی دهقان
1393/11/29
نظرات : 1
بازدیدها : 2416

پلاگین خرید پستی ووکامرس، یک پلاگین جانبی برای پلاگین ووکامرس است و فروشگاه ووکامرسی شما را به سیستم خرید پستی سفیر وصل میکند. با نصب افزونه، دو روش ارسال پست پیشتاز و پست سفارشی به فروشگاه شما اضافه خواهد شد. در زمان ثبت سفارش توسط خریدار، ابتدا موقعیت خریدار دریافت می گردد (استان و شهر های ایران) و سپس هزینه ی ارسال کالا به دو روش پیشتاز و سفارشی از سیستم سفیر استعلام شده به او نمایش داده خواهد شد.

پلاگین خرید پستی ووکامرس – سفیر

پلاگین خرید پستی ووکامرس - سفیر

در صورت انتخاب هر یک از این دو روش، پس از تکمیل شدن فرم مشخصات، سفارش به طور خودکار در پنل شرکت سفیر ثبت می گردد.
افزونه، هر چند ساعت یکبار وضعیت سفارش ها را از سفیر استعلام کرده و اطلاعات فروشگاه را بروز می کند، در نتیجه خریدار با کد رهگیری ای که در انتهای خرید خود دریافت کرده، در محیط فروشگاه شما، می تواند وضعیت سفارش خود را پیگیری کند.

 

در این افزونه
انتخاب استان و شهر به سبد خرید منتقل شد تا کاربر در ابتدای خرید خود، بتواند هزینه ی ارسال کالا را مشاهده کند.

  • فیلدهای کشور، استان و شهر از فرم خرید (یا همان فرم دریافت آدرس) حذف شدند.
  • هزینه های ارسال کالا که از سیستم سفیر استعلام میشوند به مدت محدودی در دیتابیس ذخیره میگردد تا در صورت تکرار خرید، و یا انجام خرید مشابه، نیازی به استعلام مجدد نباشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی، وب سرویس شرکت سفیر امکان پاسخ گویی نداشته باشد، سفارش با موفقیت در سایت ثبت میشود. در این مواقع مدیر سایت توسط ایمیلی آگاه می شود تا نسبت به ثبت دستی سفارش در پنل سفیر اقدام کند.
  • هر ۲۴ ساعت یکبار وضعیت سفارش های تکمیل نشده، از سیستم سفیر استعلام و بروزرسانی میشود. بنابراین خریدار با وارد کردن کد رهگیری در ابزارک رهگیری ووکامرس، از آخرین وضعیت سفارش آگاه می گردد.

معرفی شده در وردپرس یار
[box type=”download” ]

[/box]

اشتراك گذاری نوشته
  • منصور

    با سلام. لطفا اطلاع رسانی فرمایید. این شرکت کلاهبرداری که انجام داده من جمله 4 میلیون تومان حق پرداختی انتهای سال ما را پرداخت نکردن و ظاهرا هنوز وب سایتشون بازه. شرکت پست نوین هم جوابگوی هیچ شخصی نیست

دیدگاهتان را بنویسید