پلاگین ساخت جدول در وردپرس Table Press

Table Press پلاگینی بسیار حرفه ای، رایگان و کاربردی در بخش طراحی و ساخت انواع جدول در وردپرس با قابیت های بسیار بالا میباشد. در بین پلاگین های رایگان، Table Press یکی از بهترین انتخاب ها در زمینه پلاگین ساخت جدول در وردپرس است. این پلاگین به شما کمک میکند تا جدول مورد نیاز خود را به راحتی، با تعداد ردیف و ستون دلخواه و با قابیت سورت (مرتب کردن) و جستجو در بین داده های جدول و حتی صفحه بندی جدول آماده کنید.

پلاگین ساخت جدول در وردپرس

افزونه ساخت جدول در وردپرس

با پلاگین ساخت جدول Table Press ، شما قادر هستید تا جدول خود را با هر تعداد ردیف و ستون بسازید. همچنین میتوانید در خانه های جدول هر چیزی که میخواهید از قبیل لینک، متن، عکس و … بزارید و اندازه هر خانه ی جدول را به اندازه دخواه درآورید. میتوانید بالای ستون ها عنوان دلخواه را بگذارید و یا امکان سورت را برای ستون ها فعال کنید تا خانه های یک ستون را بتوان بر اساس حروف الفبا یا اعداد مرتب کرد. همچنین میتوانید نوار جستجوی جدول را نیز فعال کنید تا امکان جستجو در بین خانه های جدول وجود داشته باشد. از دیگر امکانات کاربردی نیز میتوان به امکان وارد کردن اطلاعات از نرم افزار های خارجی مانند Excel و … نام برد.

موفق باشید 🙂

وردپرس یار

افزونه وردپرس پلاگین رایگان وردپرس پلاگین کاربردی وردپرس پلاگین وردپرس

درباره مدیریت -مصطفی دهقان

آرزوی قلبی من خدمت برای تمام دوستداران وردپرس در ایران نشر محصولاتی با حداکثر کیفیت و بهترین پشتیبانی می باشد ، به امید روزی که وردپرس یار خدمتگذارترین وردپرسی ایران شود ..!

دیدگاه خود را بیان کنید

wp-yar.ir
wp-yar.ir

هر روز یک آموزش رایگان در کانال وردپرس یار