آموزش استفاده از پنل کاربری وردپرس یار
اشتراک گذاری دوره

آموزش استفاده از پنل کاربری وردپرس یار | آموزش ساخت پنل کاربری پیشرفته وردپرس 

سلام دوستان و همراهان عزیز . با توجه به استقبال خوب شما عزیزان از افزونه پنل کاربری وردپرس یار امروز برای شما آموزش استفاده از پنل کاربری وردپرس یار را آماده کرده ایم.

در این دوره ما برای راحتی شما به آموزش بخش های مختلف هر آموزش را در قالب یک درس خواهیم آورد تا شما بر اساس نیاز خود به یک آموزش مشخص فقط همان قسمت را مشاهده کنید.

اگر با افزونه پنل کاربری ما آشنا نیستید توصیه میکنم حتما با مراجعه به محصول افزونه پنل کاربری وردپرس توضیحات این محصول را بخوانید .

ولی برای آشنایی مختصر شما باید عرض کنم این محصول یک افزونه فوق العاده می باشد که در چند دقیقه کاربری وب سایت شما را متحول می کند.

آموزش استفاده از پنل کاربری وردپرس یار

آموزش پنل کاربری وردپرس

توجه : با مراجعه به سرفصل های دوره میتوانید درس های منتشر شده (در اینجا )  برای این محصول را ببینید و بر اساس نیاز خود درس مورد نظر را مشاهده نمایید.

آواتار کاربر
آرزوی قلبی من خدمت برای تمام دوستداران وردپرس در ایران نشر محصولاتی با حداکثر کیفیت و بهترین پشتیبانی می باشد ، به امید روزی که وردپرس یار خدمتگذارترین وردپرسی ایران شود ..!

5.00 به طور متوسط 1 امتیاز

5ستاره
100%
4ستاره
0%
3ستاره
0%
2ستاره
0%
1ستاره
0%

امتیازدهی

  • hirman

    افزونه پنل کاربری و اموزش

    این افزونه واقعا عالیست و کار چند افزونه رو انجام میده و نسبت به افزونه های مشابه زیبایی و کاربری بهتری داره به امید موفقیت برای تیم ورد پرس یار