آموزش سئو

تگ وردپرس چیست و برچسب گذاری در وردپرس چگونه است؟

تگ وردپرس چیست و برچسب گذاری در وردپرس چگونه است؟

برچسب، یکی از طبقه بندی های از پیش تعریف شده در وردپرس است که کاربران می توانند برچسب ها را به نوشته های وردپرس خود به همراه دسته بندی اضافه کنند. با این حال، در حالی که یک دسته ممکن است طیف گسترده ای از موضوعات را پوشش دهد، برچسب ها از نظر دامنه کوچکتر هستند و به موضوعات خاص متمرکز می شوند. از آن ها به عنوان کلمات کلیدی استفاده شده برای موضوعات مورد بحث در یک پست خاص استفاده کنید.

برای دسته بندی موضوعات راه دیگری نیز وجود دارد و آن تعریف دسته های خاصی است که می توانید برای هر مطلب آن را مشخص نمایید. این دسته بندی ها می توانند به صورت سلسله مراتبی نیز باشند. در مقاله ی دسته بندی در وردپرس و مدیریت دسته بندی های وردپرس به طور کامل به توضیخ آن پرداخته ایم.

برچسب گذاری در وردپرس

در وردپرس، اگر کاربر دسته ای را برای ارسال انتخاب نکند، به طور خودکار در گروه پیش فرض قرار می گیرد. با این حال، تگ ها به طور خودکار به یک پست اضافه نمی شوند، مگر اینکه یک کاربر آنها را اضافه کند، و این باعث می شود آنها کاملاً اختیاری باشند، اما محدودیتی در تعداد برچسب‌ها وجود ندارد.

مثال: پستی که در گروه نقد کتاب قرار دارد می تواند برچسب هایی مانند تخیلی، جنایی، استفان کینگ داشته باشد.

برچسب برای پست های نقد کتاب

برچسب برای پست های نقد کتاب

هنگامی که یک بازدید کننده بر روی یک برچسب کلیک می کند، به صفحه بایگانی منتقل می شود که در آن همه پست های موجود با آن برچسب ذکر شده است. برچسب ها همچنین با استفاده از ابزارک در یکی از ستون های فرعی قابل نمایش هستند.

طبقه بندی ها راهی آسان برای مرتب کردن مطالب در موضوعات ارائه می دهند. این به مدیران وب سایت و ناشران محتوا کمک می کند تا محتوای خود را سازمان دهند. این همچنین به بازدید کنندگان در یافتن موضوعاتی که ممکن است علاقه مند شوند کمک می کند.

مبحث برچسب ها را در وردپرس تا حد ممکن برای شما ساده و جامع توضیح دادیم ولی بنده برای شما یک فیلم آموزشی و بسیار مفید به زبان انگلیسی نیز قرار می دهم تا دوستانی که با زبان انگلیسی نیز آشنایی دارند از این فیلم آموزشی مفید بهره ببرند.

منبع 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید