آموزش حذف کدهای کوتاه در وردپرس

آموزش حذف کدهای کوتاه در وردپرس

با عرض سلام و وقت بخیر خدمت کاربران عزیز و همیشگی وردپرس یار در این ساعت از سایت وردپرس یار آموزش حذف کدهای کوتاه در وردپرس را برای شما عزیزان آماده کرده ایم . وقتی که شما قالب سایت وردپرس خودتان را تغییر دهید . احتمالا کدهای کوتاه در قالب قبلی شما با قالب جدیدتان همخوانی ندارد و اینجاست که این کدها نمایش داده می شود . این کد ها باعث می شود سایت شما ظاهر نامناسبی دارشته باشد به این دلیل هست که در قالب جدید کدهای کوتاه شما تعریف نشده اند و باعث این اتفاق شده است . حال در اینجا دو راه در رو به روی شما قرار دارد یکی اینکه تمامی این کد ها را پیدا کنید و تک تک آن ها را حذف کنید و یا اینکه تمامی آن ها را باهم حذف کنید . در ادامه به روش های حذف کدهای کوتاه می پردازیم .

آموزش حذف کدهای کوتاه در وردپرس

آموزش حذف کدهای کوتاه در وردپرس :

راه اول : استفاده از کد کوتاه می باشد که شما در این روش باید فایل functions.php قالب وردپرس خود را ویرایش کرده و کد های زیر را در آن وارد کنید :

توجه کنید که شما باید قسمت shortcodetag در این کد را با تگ اختصاصی کد کوتاه خود جایگزین نمایید . زیرا شما بخواهید تک تک کدهای کوتاه را مخفی یا حذف نمایید باید این کد را تکرار نمایید :

add_shortcode( 'shortcodetag', '__return_false' );

راه دوم : نصب و فعال سازی افزونه Remove Orphan Shortcodes

شما می توانید با استفاده از افزونه Remove Orphan Shortcodes کد های کوتاه موجود در سایت خود را به صورت یکجا و البته خودکار از کار انداخته و آن ها را از قالب سایت خودتان حذف کنید . فقط کافیست این افزونه را در ادامه از وردپرس یار دریافت کرده و بر روی سایت وردپرسی خودتان نصب کنید . شما به راحتی می توانید کد های از کار افتاده وب سایت وردپرسی خودتان را که مربوط به قالب و افزونه هایی است که در قالب قبلی استفاده می کردید را حذف کنید .

دانلود افزونه Remove Orphan Shortcodes
آموزش وردپرس افزونه وردپرس پلاگین رایگان وردپرس پلاگین وردپرس

درباره علیرضا پوربابائی

دیدگاه خود را بیان کنید

wp-yar.ir
wp-yar.ir

هر روز یک آموزش رایگان در کانال وردپرس یار