وردپرس یار:قالب وردپرس|پوسته وردپرس|پلاگین وردپرس


صفحه اصلی » آموزش وردپرس » آموزش حذف کدهای کوتاه در وردپرس

آموزش حذف کدهای کوتاه در وردپرس

1

آموزش حذف کدهای کوتاه در وردپرس

با عرض سلام و وقت بخیر خدمت کاربران عزیز و همیشگی وردپرس یار در این ساعت از سایت وردپرس یار آموزش حذف کدهای کوتاه در وردپرس را برای شما عزیزان آماده کرده ایم . وقتی که شما قالب سایت وردپرس خودتان را تغییر دهید . احتمالا کدهای کوتاه در قالب قبلی شما با قالب جدیدتان همخوانی ندارد و اینجاست که این کدها نمایش داده می شود . این کد ها باعث می شود سایت شما ظاهر نامناسبی دارشته باشد به این دلیل هست که در قالب جدید کدهای کوتاه شما تعریف نشده اند و باعث این اتفاق شده است . حال در اینجا دو راه در رو به روی شما قرار دارد یکی اینکه تمامی این کد ها را پیدا کنید و تک تک آن ها را حذف کنید و یا اینکه تمامی آن ها را باهم حذف کنید . در ادامه به روش های حذف کدهای کوتاه می پردازیم .

آموزش حذف کدهای کوتاه در وردپرس

آموزش حذف کدهای کوتاه در وردپرس :

راه اول : استفاده از کد کوتاه می باشد که شما در این روش باید فایل functions.php قالب وردپرس خود را ویرایش کرده و کد های زیر را در آن وارد کنید :

توجه کنید که شما باید قسمت shortcodetag در این کد را با تگ اختصاصی کد کوتاه خود جایگزین نمایید . زیرا شما بخواهید تک تک کدهای کوتاه را مخفی یا حذف نمایید باید این کد را تکرار نمایید :

add_shortcode( 'shortcodetag', '__return_false' );

راه دوم : نصب و فعال سازی افزونه Remove Orphan Shortcodes

شما می توانید با استفاده از افزونه Remove Orphan Shortcodes کد های کوتاه موجود در سایت خود را به صورت یکجا و البته خودکار از کار انداخته و آن ها را از قالب سایت خودتان حذف کنید . فقط کافیست این افزونه را در ادامه از وردپرس یار دریافت کرده و بر روی سایت وردپرسی خودتان نصب کنید . شما به راحتی می توانید کد های از کار افتاده وب سایت وردپرسی خودتان را که مربوط به قالب و افزونه هایی است که در قالب قبلی استفاده می کردید را حذف کنید .

دانلود افزونه Remove Orphan Shortcodes

برچسب مطلب |مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

یک پاسخ ارسال کنید


محل نمایش باکس دسته بندی سفارشی . جهت نمایش از پنل فعال کنید

بخش کاربری

آخرین محصولات سایت

جهت مشاهده کامل مطالب به آرشیو مراجعه کنید

افزونه های ضروری

جهت مشاهده کامل مطالب به آرشیو مراجعه کنید
خبرنامه | برای عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را وارد کنید
wp-yar.ir
wp-yar.ir

هر روز یک آموزش رایگان در کانال وردپرس یار