افزونه نمایش تخفیف محصول

سلام خدمت وردپرس یار های عزیز. امروز با یک پلاگین بسیار ساده و کاربردی یعنی افزونه نمایش تخفیف محصول در خدمت شما هستم. اگر دقت کرده باشید محصولات ما در ووکامرس وقتی تخفیف میدهیم مثلا محصولی را ۱۰۰تومان قیمتش هست ما ۹۰ تومان میفروشیم در ووکامرس روی قیمت ۱۰۰تومان خط میکشد و ۹۰تومان نمایش میدهد ولی این افزونه میاد مقدار تخفیف را نشان میدهد مثلا برای این محصول ۱۰ تومان و کاربردی دیگرش نشان دادن درصد  تخفیف است. افزونه نمایش تخفیف محصول در عین سادگی میتواند برای خیلی از افراد کاربردی و مفید باشد.

همانطور که میدانید وقتی در ووکامرس روی محصولی تخفیف اعمال میکنید، ووکامرس برای نمایش آن، روی قیمت اولیه را حط میکشد و قیمت جدید (قیمت با احتساب تخفیف) را در کنار یا زیر آن نمایش میدهد. ولی در این حالت مقدار تخفیف به صورت واضح نمایش داده نمیشود و کاربران شما باید با ماشین حساب قیمت قبل و بعد تخفیف را از هم کم کنند تا مقدار تخفیف را به دست آورند! که این شکل نمایش زیاد جالب نیست!

در حقیقت افزونه نمایش تخفیف محصول، مقدار تخفیفی که ما روی محصول ووکامرسی خودمون اعمال کردیم رو به صورت صریح روی محصول نشون میده تا مشتریان مقدار تخفیف رو راحت ببینن و مجبور نباشن با ماشین حساب مقدار تخفیف رو حساب کنن :دی

افزونه نمایش تخفیف محصول

22222222222222222222اینم نمونه ای استفاده شده از افزونه نمایش تخفیف محصول:

woocommerce-smart-sale-badge-screenshot-1

دریافت آخرین نسخه از مخزن وردپرس
پلاگین فروشگاه وردپرس پلاگین فروشگاه ووکامرس پلاگین وردپرس وردپرس

درباره احسان شمس

۵ نظر

 1. با سلام ممنون از سایت خوبتان لطفا از سایت ماهم دیدن فرماید

 2. من افزونه ای میخوام که قیمت به این صورت نشون بده
  قیمت
  تخفیف
  قیمت با تخفیف
  مثل شکل بالا هرسه تاش زیر هم بیاد

 3. من این افزونه رو نصب کردم ولی کار نمیکنه چیزی نشون نمیده آیا تنظیمات خاصی داره؟

دیدگاه خود را بیان کنید

wp-yar.ir
wp-yar.ir

هر روز یک آموزش رایگان در کانال وردپرس یار