افزونه نمایش تخفیف محصول

احسان شمس
1393/12/11
نظرات : 5
بازدیدها : 3011

سلام خدمت وردپرس یار های عزیز. امروز با یک پلاگین بسیار ساده و کاربردی یعنی افزونه نمایش تخفیف محصول در خدمت شما هستم. اگر دقت کرده باشید محصولات ما در ووکامرس وقتی تخفیف میدهیم مثلا محصولی را 100تومان قیمتش هست ما 90 تومان میفروشیم در ووکامرس روی قیمت 100تومان خط میکشد و 90تومان نمایش میدهد ولی این افزونه میاد مقدار تخفیف را نشان میدهد مثلا برای این محصول 10 تومان و کاربردی دیگرش نشان دادن درصد  تخفیف است. افزونه نمایش تخفیف محصول در عین سادگی میتواند برای خیلی از افراد کاربردی و مفید باشد.

همانطور که میدانید وقتی در ووکامرس روی محصولی تخفیف اعمال میکنید، ووکامرس برای نمایش آن، روی قیمت اولیه را حط میکشد و قیمت جدید (قیمت با احتساب تخفیف) را در کنار یا زیر آن نمایش میدهد. ولی در این حالت مقدار تخفیف به صورت واضح نمایش داده نمیشود و کاربران شما باید با ماشین حساب قیمت قبل و بعد تخفیف را از هم کم کنند تا مقدار تخفیف را به دست آورند! که این شکل نمایش زیاد جالب نیست!

در حقیقت افزونه نمایش تخفیف محصول، مقدار تخفیفی که ما روی محصول ووکامرسی خودمون اعمال کردیم رو به صورت صریح روی محصول نشون میده تا مشتریان مقدار تخفیف رو راحت ببینن و مجبور نباشن با ماشین حساب مقدار تخفیف رو حساب کنن :دی

افزونه نمایش تخفیف محصول

22222222222222222222اینم نمونه ای استفاده شده از افزونه نمایش تخفیف محصول:

woocommerce-smart-sale-badge-screenshot-1

دریافت آخرین نسخه از مخزن وردپرس
اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید