آموزش وردپرس, افزونه وردپرس, پلاگین بهینه سازی وردپرس, پلاگین وردپرس

بهینه سازی دیتابیس وردپرس

بهینه سازی دیتابیس وردپرس

با سلام. در خدمت شما هستیم با معرفی افزونه های بهینه سازی دیتابیس وردپرس! همون طور که می دونید یکی از عوامل کاهش سرعت سایت، افزایش حجم اشغال شده در دیتابیس هست. در دیتابیس گاها میزان فضای مصرفی از دیسک شما بیشتر از اون حد واقعی نشون داده میشه که شما استفاده کردید، بدین منظور باید دیتابیس رو بهینه کرد و بخش هایی که ناخواسته و به هردلیلی در سایت ایجاد شدن رو حذف کرد. در این آموزش بهترین افزونه های بهینه سازی دیتابیس وردپرس رو که به شما در بهینه سازی اون کمک می کنه معرفی می کنیم. این افزونه ها از بین هزاران افزونه انتخاب شدن و معیارهای انتخاب ما، میزان رضایت کاربران، پشتیبانی فنی طراحان، آپدیت های مداوم و…بوده است.

بهینه سازی دیتابیس وردپرس

بهینه سازی دیتابیس وردپرس

افزونه wp optimize

این افزونه یکی از افزونه های کاربردی برای پاکسازی دیتابیس و ابزاری برای بهینه سازی اونه. حداقل نسخه مورد نیاز برای نصب این افزونه ۳.۷ هست. این افزونه در حین کارایی فراوان ،سادست ، ولی نیازه که کاربرانی که اولین بار از این افزونه استفاده می کنن، نسخه پشیبان رو از وردپرسشون تهیه کنن.

1

افزونه wp db manager

یکی از کاربردی ترین و در عین حال ساده ترین افزونه ها،این افزونست که به شما کمک می کنه از وردپرستون یک نسخه پشتیبان رو هم تهیه کنید و علاوه بر تامین امنیت سایت شما، این امکانو بهتون میده که اطلاعات پاک شده رو زمانی که لازم دارید به سایت برگردونید.

مهم ترین اثر این افزونه در سرعت بارگذاری سایته که خیلی محسوسه. به علاوه افزونه جهت رفع خطاهای احتمالی دیتا بیس هم می تونه مفید باشه.

2

شاد باشید 🙂

درباره مصطفی دهقان

آرزوی قلبی من خدمت برای تمام دوستداران وردپرس در ایران نشر محصولاتی با حداکثر کیفیت و بهترین پشتیبانی می باشد ، به امید روزی که وردپرس یار خدمتگذارترین وردپرسی ایران شود ..!

دیدگاهتان را بنویسید