تخفیف دادن خودکار به مشتریان ووکامرس

علیرضا پوربابائی
1395/07/09
نظرات : 2
بازدیدها : 1678

تخفیف دادن خودکار به مشتریان ووکامرس

با سلام خدمت کاربران عزیز و همیگشی وردپرس یار امیدوارم روز خوبی داشته باشید . امروز با یک آموزش از ووکامرس در خدمت شما عزیزان هستیم . وقتی که کاربران و مشتریان سایت شما از فروشگاه اینترنتی و عملکرد شما راضی بشوند شما به چیزی که می خواهید می رسید و باید بدونید که روش های موفقیت در تجارت الکترونیک را یاد گرفته اید و می توانید از پس کار های خودتون بر بیاید . حال بدست آوردن رضایت مشتریان راهای زیادی دارد که در این آموزش به برخی از آن ها و نحوه اجرا آن های می پردازیم . در ادامه همراه با وردپرس یار باشید .

 تخفیف دادن خودکار به مشتریان ووکامرس

تخفیف دادن خودکار به مشتریان ووکامرس با کوپن :

در ادامه ما به شما افزونه ای را معرفی می کنیم که با آن می توانید به مشتریان سایت خود تخفیف بدهید . این افزونه بر پایه بخش کوپن ووکامرس کار می کند و پس از نصب و فعال سازی آن بخش هایی به تنظیمات کوپن ووکامرس اضافه می کند . از قابلیت های دیگر آن می توانیم به عملکرد خودکار آن اشاره کنیم .ما افزونه WooCommerce Extended Coupon Features را به شما معرفی می کنیم که یک افزونه بسیار خوب و حرفه ای برای تخفیف دادن به مشتری های شماست . در ادامه شما می توانید این افزونه را دریافت کنید .

دانلود افزونه WooCommerce Extended Coupon Features

ویژگی های افزونه WooCommerce Extended Coupon Features :

 • ایجاد کوپن با توجه به نقش کاربری
 • ایجاد کوپن با توجه به روش پرداخت
 • ایجاد کوپن با توجه به روش حمل و نقل
 • ایجاد کوپن با توجه بهخرید ترکیبی محصولات
 • درخواست کوپن از طریق آدرس خاصی
 • و …

آموزش کار با افزونه WooCommerce Extended Coupon Features :

برای استفاده از این افزونه باید به بخش محصولات در ووکامرس خود بروید و یک کوپن تخفیف بسازید و سپس با استفاده از چک باکس هایی که این افزونه دارد میتوانید این امکان رو به فروشگاه خود بدهید تا به صورت خودکار به محصولات شما کوپن تخفیف اضافه کند .

موفق و پیروز باشید .

اشتراك گذاری نوشته
 • محمدعلی آذرآباد

  با سلام
  بنده یک قالب Digi Kala خریداری کردم و لازمه نصب بسته آسان حذف کامل محتویات و ورد پرس در هاست است لطفا آموزش دهید
  با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید