آموزش وردپرس, وردپرس, وردپرس فارسی

آموزش نحوه به روز رسانی مطالب با طراحی زیبا

در برخی از سایت ها مدیران سایت مجبور هستند مطالب خود را آپدیت یا به روز رسانی کنند . برای مثال ، سایت هایی که هر روز با نرم افزارهای گوناگون سروکار دارند مجبور هستند نرم افزارهای موجود در سایت خود را به نسخه جدید ارتقا دهند و نسخه جدید را آپلود کنند .

این کار اگر بخواهد به صورت دستی انجام شود کار بسیار سختی است مخصوصا اگر شما یک سایتی شناخته شده با هزاران نرم افزار و …. باشید.

در این بین شما باید بتوانید کاربران خود همیشه راضی نگه دارید و چاره ای ندارید که محصولات خود را همیشه به روز کنید تا همان مشتریان قبلی خود را هم از دست ندهید.

برای راحتی کار و سرعت عمل در به روز رسانی ، وردپرس یار برای شما راه حلی را در نظر گرفته است.

همانطور که گفتیم به روز رسانی دستی برای هزاران محصول کار زمان گیر و طاقت فرسایی است برای همین منظور شما باید از کدی استفاده کنید که به صورت خودکار اینکار را برای شما انجام دهد.

کد زیر به این نحو عمل می کند که ، وقتی شما محصولی را آپدیت کردید ، به صورت خودکار تاریخ آن در محصول مربوطه عوض خواهد شد.

 

کد 1

 

توجه : کد بالا باید در فایل function .php قرار بگیرد.

 

کد زیر وظیفه نمایش آخرین آپدیت هست ولی با این تفاوت که استایلی متفاوت از آنچه دیده اید دارد.کد زیر را در style .css قرار دهید.

 

کد 2

 

 

مرحله بعد قرار دادن کد برای نمایش در سایت و قالب شماست. کد زیر را در هرجای قالب که قصد نمایش آن را دارید وارد کنید.

 

کد 3

 

درباره رضا ماندگاری

یکی از اعضای گروه بزرگ وردپرس یار می باشم و بسیار خوشحالم که می توانم در مجموعه وردپرس یار به شما عزیزان خدمت کنم. کارشناس کامپیوتر و مشتاق به یادگیری مباحث جدید وردپرس در زمینه های مختلف

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید