آموزش وردپرس, معرفی قالب های وردپرس

معرفی بهترین قالب مناسب برای جمع‌آوری کمک مالی

معرفی بهترین قالب مناسب برای جمع‌آوری کمک مالی

تا بحال فکر کرده‌اید قالبی داشته باشید که بتوانید با آن کمکهای مردمی برای وبسایت خود جمع‌آوری کنید. در این مقاله بهترین قالبهایی که در زمینه کمکهای مردمی و جذب سرمایه به کسب و کار شما کمک می‌کنند، معرفی شده است. این مدل قالبها برای کمک به استارت‌آپها، خیریه و اشخاص حقیقی می‌باشد تا میزان سرمایه را برای پروژه کاری افزایش دهد. نکته‌ای که قابل توجه است، این است که نحوه ساخت اینگونه وبسایتها با وبسایتهای تجاری قبل تفاوتی ندارد.

۱- Aegaeus

معرفی بهترین قالب مناسب برای جمع‌آوری کمک مالی

قالب Aegaeus از جمله قالبهای چند منظوره و فوق‌العاده انعطاف‌پذیر در وردپرس می‌باشد که در ساخت وبسایتهایی با هدف جمع‌آوری کمکهای مالی مردمی نیز کاربرد دارد. از امکانات این قالب پنل مدیریتی قدرتمند با چندین طرح نمایش مختلف، دو اسلایدر، یک افزونه چت آنلاین، تمپلیت مناسب برای ارتباط با ما، پروفایل کاربران، معرفی اعضا، توصیفات و بسیاری آپشن انتخابی بیشتر می‌باشد.

۲- Monochrome

معرفی بهترین قالب مناسب برای جمع‌آوری کمک مالی

قالب Monochrome از جمله قالبهای مینیمالیست، مدرن و در عین حال ساده می‌باشد. این قالب روی چاچوب جنسیس پیاده‌سازی شده است و از مشخصات پایه آن استفاده کرده است. مشخصه‌هایی نظیر صفحه خانگی پیاده‌سازی شده با ویجت که برای تنظیم ساده وبسایت از آن استفاده می‌شود، هدر سفارشی، پنل انتخاب قالب، ۴ ویجت مجزا و پشتیانی کامل از WooCommerce در این قالب بی‌‌نظیر در نظر گرفته شده است.

۳- Martho

معرفی بهترین قالب مناسب برای جمع‌آوری کمک مالی

قالب زیبای Martho برای پروژه‌های خلاقانه و هنری به‌منظور جمع‌آوری کمکهای مردمی مناسب می‌باشد. امکاناتی نظیر فهرست محتویات سایت و فهرست محتویات صفحه خانگی به‌صورت نمایش گرید، بی‌نهایت رنگ قالب، انواع مختلف هدر، چندین طرح نمایش و افزونه ساخت صفحات به‌صورت کشیدن و انداختن فراهم شده است.

۴- Materialism

معرفی بهترین قالب مناسب برای جمع‌آوری کمک مالی

اگر به دنبال قالبی مدرن و جذاب هستید، Materialism را امتحان کنید. دو مدل صفحه خانگی به‌همراه دو قسمت حساس به کلیک برای نمایش فوری لیست قیمتها، فرم ارتباط با ما، اشتراک و آپشنهای دیگر فراهم شده است. همچنین دارای چندین تمپلیت مختلف، ترکیب با رسانه‌های اجتماعی، توصیفات و بسیاری از آپشنهای سفارشی دیگر بهمراه تنظیمات آسان و بهینه برای افزایش سرعت و کارآیی وبسایت می‌باشد.

۵- Nayma

معرفی بهترین قالب مناسب برای جمع‌آوری کمک مالی

قالب Nayma چند منظوره است و در پروژه‌های جمع‌آوری کمکهای مردمی کاربرد فراوان دارد. ماژولهایی از قبیل ساخت بلاک برای ایجاد طرح‌بندیهای مختلف و المنتهای رایجی که در وب به وفور استفاده می‌شود در این قالب استفاده شده است. سایدبارهای سفارشی نامحدود، اسلایدرهای مختلف، فونت، پشتیبانی از فونت typekit، توصیفات، لیست قیمت، فرم ارتباط با ما و غیره از جمله امکانات دیگر این قالب می‌باشد.

قالبهایی که در پستهای قبل نیز معرفی شد، بعضاً در این حیطه کاربرد دارند. همانند Creativo، Struct، Lune، Daylight، Koehn، Indigo، Meteor، Atomic. به دلیل اجتناب از درج مطالب تکراری، از شرح یک به یک قالبهای ذکر شده خودداری شده است، اما لینک دریافت این قالبها در این مقاله موجود است. با ما همراه باشید.

منبع: wpbeginner

درباره آنیتا دشتی

کارشناس ارشد مهندسی نرم افزار و IT. محقق در زمینه های امنیت، رایانش ابری و رایانش ابری همراه. نویسنده، مترجم و مدیریت محتوی در سایتهای تخصصی.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید