آموزش وردپرس

آموزش نحوه اضافه کردن بازی پکمن گوگل به سایت وردپرس

آموزش نحوه اضافه کردن بازی پکمن گوگل به سایت وردپرس

پکمن بازی کلاسیکی است که تقریباً همه با آن آشنایی دارند و حتی یکبار هم که شده بازی کرده‌اند یا حداقل درباره آن شنیده‌اند. چندی پیش گوگل ۳۵ سالگی پکمن را جشن گرفت و به مدت ۴۸ ساعت نقاشی پکمن را در صفحه اول خود قرار داد. این بازی بسیار محبوب است و هر کس که دسترسی به این بازی داشته باشد، معتاد آن شده است و ساعتها بدون توجه به گذر زمان با آن بازی می‌کند. در این مقاله نحوه اضافه کردن این بازی مهیج در وبسایت وردپرس آموزش داده خواهد شد. کاربران با داشتن چنین امکانی می‌توانند کمی در وبسایت شما سرگرم شوند. 

آموزش نحوه اضافه کردن بازی پکمن گوگل به سایت وردپرس

برای این کار لازم است افزونه Google Pac-Man for WordPress را دانلود و سپس نصب کنید. در مرحله بعد پست جدیدی ایجاد کنید و عنوان آنرا هر آنچه که دوست دارید بگذارید. در ویرایشگر متن که محتوی پست را می‌نویسید لازم است میانبر [pacman] را اضافه کنید. وظیفه این میانبر این است که بازی را بارگزاری و سپس در سایت نمایش می‌دهد. قابلیت انتخاب بازی به صورت چند نفره نیز وجود دارد. تمامی مراحل این بازی ۲۵۵ سطح دارد، بنابراین زمانی که برای شکست دادن این بازی می‌گذرانید می‌تواند چندین ساعت پی در پی باشد. مدیران سایت از اتلاف وقت کاربران خواننده خود خبر دارند و شاید بخواهند این اتلاف وقت را با سرگرمی ترکیب کنند تا خاطره‌ای شیرین از وبسایت خود در ذهن خوانندگان به جای بگذارند.

اگر در پستی این بازی را قرار دادید، حتما دستورالعمل کار با آن را نیز تهیه کنید تا کاربران دچار سردرگمی نشوند. کلیدهای جهتی برای حرکت دادن پکمن، دوبار کلیک برای ایجاد بازیکن دوم (بازیکن دوم برای حرکت دادن پکمن از کلیدهای ASWD باید استفاده کند).

از این بازی لذت ببرید.

منبع: wpbeginner

درباره آنیتا دشتی

کارشناس ارشد مهندسی نرم افزار و IT. محقق در زمینه های امنیت، رایانش ابری و رایانش ابری همراه. نویسنده، مترجم و مدیریت محتوی در سایتهای تخصصی.

دیدگاهتان را بنویسید