آموزش ایجاد تصاویر تصادفی برای هدر

رضا ماندگاری
۱۳۹۶/۰۷/۰۳
نظرات : ۰
بازدیدها : 713

آیا تاکنون به این فکر افتاده اید که تغییراتی محسوس در سایت خود ایجاد کنید؟ اگر مایل اید با آموزش ایجاد تصاویر تصادفی برای هدر ، همراه وردپرس یار شوید.

برای اینکه بتوانید در سایت خود تنوعی ایجاد کنید باید تغییراتی در ظاهر سایت خود بوجود بیاورید تا کاربران شما از فضا و ظاهر سایت خسته نشوند. شما با این کار می توانید کاربران بیشتری را برای سایت خود جذب کنید و هر روز و هرروز بر تعداد آنها بیافزایید. همیشه راههای زیادی برای تحت تاثیر قرار دادن کاربران وجود دارد ولی آسان ترین و سریع ترین راه ، ایجاد تغییرات در تصاویر هدر سایت خواهد بود.

شما حتی بدون یک خط کد نوشتن می توانید این کار را انجام دهید.

روش اول : با استفاده از Customize

به پیشخوان وردپرس خود روید و در بخش Appearance به Customize روید و هدر را انتخاب کنید . در این قسمت شما می توانید عکس های زیادی را مشاهده کنید و هرکدام از آنها را انتخاب کنید یا اینکه می توانید عکس های دلخواه خود را آپلود کنید.

 

111

 

بعد از آنکه عکس های خود را آپلود کردید هم اکنون می توانید عمل رندوم سازی ، برای نمایش عکس ها را انجام دهید.( Randomize Uploaded Header )

 

222

 

روش دوم : استفاده از افزونه Wp Display Header

این روش از روش قبلی دست شما را در کنترل و مدیریت تصاویر مربوط به هدر بیشتر باز می کند.

بعد از نصب و فعال سازی ، شما در تمامی برگه ها و نوشته ها Header Image را خواهید دید و از این به بعد به راحتی می توانید هر عکسی را از همین جا مستقیما وارد کنید.

 

333

 

شما هم اکنون می توانید نوشته ها را ویرایش کنید و دسته بندی ها را تغییر دهید. و بر روی Edit کلیک کنید تا بتوانید تغییرات را ویرایش کنید .

 

555

 

در تصویر بعد مشاهده می کنید که دسته بندی های زیادی ایجاد شده است و از این به بعد می توانید از آنها به عنوان تصویر هدر استفاده کنید.

 

666

 

منبع : wpbeginner

 

 

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید