آموزش وردپرس

معرفی بهترین افزونه‌های پادکستر وردپرس 

معرفی بهترین افزونه‌های پادکستر وردپرس 

به دنبال بهترین افزونه‌های پادکستر وردپرس هستید؟ وردپرس از جمله پلت‌فرمهای قوی است که بخاطر انعطاف‌پذیری که دارد به‌عنوان اولین انتخاب پادکسترها می‌باشد و با افزونه‌های مختلفی همراه شده است. در این مقاله بهترین افزونه‌های پادکست (ضبط صدای دیجیتال) معرفی شده است.

۱- PowerPress

معرفی بهترین افزونه‌های پادکستر وردپرس 

افزونه PowerPress از جمله پادکستهای قدرتمندی است که به کاربران وردپرس در مدیریت کردن فایلهای صوتی کمکهای بسیار کرده است. در این پادکست iTunes و Google Play برای RSS وبسایت شما ایجاد خواهد شد. رابط کاربری آن بسیار آسان است و امکان اضافه کردن اطلاعات برای ارسال پادکست به iTunes وجود دارد. قابلیت اضافه کردن آسان پادکست به وبسایت وردپرس با پلیر HTML5 بسیار زیبا وجود دارد. همچنین دارای ابزارهایی داخلی برای افزایش مشترکین پادکست، تیم پشتیبانی و هزاران پادکست آماده به کار می‌باشد.

۲- Smart Podcast Player

معرفی بهترین افزونه‌های پادکستر وردپرس 

افزونه Smart Podcast Player دارای قابلیت شنیدن پادکستهای طرفداران شما می‌باشد. برخلاف پادکست پلیرهای دیگر، این افزونه دارای پلیر HTML5 بسیار زیبا می‌باشد. امکان اضافه کردن چرخه اجرا یا اجرای تکی برای پلی کردن پادکست وجود دارد. امکان اجرای فایل در تمامی دستگاه‌ها (موبایل، تبلت و دسکتاپ) وجود دارد. در نهایت دارای قابلیتهایی نظیر انتخاب رنگ برای قالب، مشخصه‌های اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی، دکمه دانلود، کنترل سرعت پخش، مهرزمانی و غیره می‌باشد.

۳- Seriously Simple Podcasting

معرفی بهترین افزونه‌های پادکستر وردپرس 

مبتدیان بسیاری مایلند پادکستهایشان را با میزبانهای رایگان و اختصاصی پادکست یا مدیاپلیر شروع کنند. این افزونه این امکان را برای شما فراهم می‌کند. امکان مدیریت و آپلود مستقیم فایلها به وبسایت وجود دارد. فایلهایی که ایجاد می‌شود با iTunes, Google Play و سرویسهای دیگر وجود دارد. افزونه دارای کدهای کوتاه و ویجتهایی است که به راحتی در وبسایت نمایش داده خواهند شد.

۴- Podlove Podcast Publisher

معرفی بهترین افزونه‌های پادکستر وردپرس 

افزونه Podlove Podcast Publisher توسط  Podlove ایجاد شده است. Podlove جامعه‌ای آنلاین است که استانداردهای پادکست را بهبود می‌بخشد. این افزونه می‌خواهد مشکلات پادکست که توسط پلت‌فرمهای دیگر حل نشده است را حل و فصل کند. امکان مدیریت پادکست از داخل وبسایت وجود دارد. سازگاری بسیار بالایی دارد و دارای فید چند فرمته، پشتیبانی از انواع کدکهای ویدوئی و صوتی، پلیر HTML5 بهبود یافته شده، پشتیبانی از چپتر بندی، دکمه دانلود و تمپلیت انعطاف‌پذیر می‌باشد. امکان فعالسازی فروم برای پرسش و پاسخهای کاربران وجود دارد.

منبع: wpbeginner

درباره آنیتا دشتی

کارشناس ارشد مهندسی نرم افزار و IT. محقق در زمینه های امنیت، رایانش ابری و رایانش ابری همراه. نویسنده، مترجم و مدیریت محتوی در سایتهای تخصصی.

دیدگاهتان را بنویسید