آموزش وردپرس

معرفی بهترین بازارهای موجود برای یافتن قالب مناسب

معرفی بهترین قالبهای بازاری برای یافتن قالب مناسب

کاربران بسیاری سوال می‌کنند از کجا باید قالب مناسب پیدا کنیم؟ بازار قالب یا فروشگاه قالب برای این کار مناسب است؟ در این مکانها قالبهای بسیاری یافت می‌شود اما مبتدیان و کاربران نیمه‌حرفه‌ای خیلی سخت می‌توانند قالب موردنظرشان را پیدا کنند. در این مقاله بهترین مکان برای یافتن قالب مناسب معرفی شده است.

قبل از جستجو درباره قالب وبسایت وردپرس

قبل از جستجو درباره قالب وبسایت وردپرس باید از خود بپرسید:

۱- وبسایت در مورد چیست؟

۲- هدف اولیه از وبسایت چه بوده است؟

۳- چه مسیرهایی باید طی شود تا هدف تامین شود؟

برای مثال اگر فروشگاه آنلاین زده‌اید، لازم است به دنبال قالبهایی بگردید که با افزونه eCommerce سازگار باشند. اگر یک محصول را می‌خواهید به فروش بگذارید، لازم است به دنبال قالب فروش بگردید. به فکر پلن بازاریابی محتوی سایت، تمامی افزونه‌های لازم وردپرس، استراتژی هدایت وبسایت خود باشید. نکاتی را یادداشت کنید تا بهتر بتوانید تمرکز داشته باشید. در ادامه بازارهایی برای یافتن قالب مناسب معرفی شده است. با ما همراه باشید.

۱- WordPress.org Theme Directory

معرفی بهترین قالبهای بازاری برای یافتن قالب مناسب

اگر به دنبال قالب رایگان وردپرس هستید، بهتر است از WordPress.org شروع به جستجو کنید. که دارای بیش از ۴۸۰۰ قالب رایگان می‌باشد و به عنوان بزرگترین مجموعه قالب رایگان وردپرس فعالیت دارد. مزایای انتخاب قالب از این وبسایت این است که قالبهایی که در این وبسایت قرار داده شده‌اند پس از بررسیهای دقیق از نظر کیفیت و کاربرد رسمی و تجاری در معرض دید عموم قرار گرفته‌اند. قالبهای رایگان برای شروع فوق العاده هستند زیرا در ابتدا به ویژگیهای خاصی نیاز نخواهید داشت. اما به مرور قالبهای پولی کاربردی‌تر خواهند بود.

۲- MOJO Marketplace

معرفی بهترین قالبهای بازاری برای یافتن قالب مناسب

اگر به دنبال مرجع بسیار بزرگ برای انتخاب قالب، افزونه و خدمات هستید، MOJO Marketplace بهترین انتخاب است. تا به امروز بیش از ۷۹۰۰ آیتم فروشی که بیش از ۹۰۰ عدد از آنها قالب وردپرس می‌باشد. هر قالبی که در این بازار بزرگ قرار دارد به همراه راهنمای مجوزهای آن منتشر شده است، حتما قبل از خرید آنها را مطالعه کنید. از نظر کدنویسی نیز دارای کیفیت خوبی هستند. هر آیتم دارای فروم مخصوص به خود می‌باشد که برای رفع مشکلات و راهنمایی کاربران طراحی شده است.

۳- Themeforest

معرفی بهترین بازارهای موجود برای یافتن قالب مناسب

بخشی از خانواده Envato می‌باشد، شبکه بزرگی از طراحی، گرافیک و ویدئو می‌باشد. قالبها تماما دسته‌بندی شده‌اند و جستجوی آنها بسیار آسان است. پر فروشترین قالبهای وردپرس نیز قابل مشاهده می‌باشند. Themeforest موظف است از قالبها پشتیبانی کامل داشته باشد و برای هرکدام مستند ارائه کند. قبل از خرید امکان بررسی، مشاهده طرفداران و نمونه کارهای سازنده وجود دارد. بخاطر رقابتی بودن کارها، برای هر قالب مشخصه‌ها و امکانات فراوان و فوق العاده‌ای در نظر گرفته شده است.

منبع: wpbeginner

درباره آنیتا دشتی

کارشناس ارشد مهندسی نرم افزار و IT. محقق در زمینه های امنیت، رایانش ابری و رایانش ابری همراه. نویسنده، مترجم و مدیریت محتوی در سایتهای تخصصی.

دیدگاهتان را بنویسید