بهترین افزونه سئو وردپرس

تیم تولید محتوا وردپرس یار
1398/11/25
نظرات : 0
بازدیدها : 20

یکی از بهترین بخش هایی که در زمینه وردپرس میتوان به آن اشاره کرد این است که برای هر بخش های گوناگون آن افزونه های مختلف وجود دارد و برای سئو و بهینه سازی نیز افزونه های بی شماری در آن گنجانده شده است. البته انتخاب بهترین افزونه سئو وردپرس را برای شما دشوار خواهد کرد. به جای اینکه بخواهید افزونه های جداگانه ای را برای سئو ایجاد کنید ما به شما کمک خواهیم کرد که بهترین افزونه سئو وردپرس را که تمامی کارهای مورد نظر را انجام می دهد انتخاب کنید که البته 100% هم رایگان خواهد بود.

با Yoast آشنا شوید!

آیا شما هم به دنبال بهترین افزونه وردپرس سئو هستید؟ اگر جواب شما مثبت است باید بدانید که شما انتخاب های خود را به بهترین و همچنین منتخب ترین افزونه های مربوط به سئو محدود می کنید. Yoast در واقع افزونه ای است که تمامی امکانات را در اختیار شما قرار خواهد داد و همچنین شما میتوانید از جمله افرادی باشید که بهترین نوع آن را انتخاب می کنید. در این بخش ما میخواهیم Yoast را برای شما در یک پک شرح دهیم و همچنین پلاگین های سئو را نیز برای شما انتخاب کنیم پس با ما همراه شوید.

بهترین افزونه سئو وردپرس

مدعیان ما

گفته می شود که هردوی افزونه های سئو و همچنین Yoast از پایگاه های داده های کاربرانه ای برخوردار هستند که همچنین از جمله محبوب ترین ها و پرکاربردترین افزونه های وردپرس به شمار می آیند.

زمانی که پک کامل در سال 2007 به بازار ارائه شد تا کنون یک پایگاه داده گسترده ایجاد شده است که به بارگیری افزونه های مختلف وردپرس پرداخته است. Yoast اما با عنوان افزونه سئوی وردپرس در سال 2010 به بازار ارائه شد و از آن زمان تا کنون به یکی از برنامه هایی تبدیل شده است که بیشترین میزان دانلود را داشته اند. این افزونه ها عالی هستند و تمامی ویژگی هایی که لازم است را میتوانید توسط آن ها داشته باشید. با گفتن تمامی مواردی که ذکر شد میتوان گفت که با بررسی سئو وردپرس و Yoast میتوان گفت که کدام یک از آنها بهتر است.

نصب و راه اندازی

برای اینکه بتوانید یک درک درست تر از مفاهیم سئو و همچنین آموزش های آن بدانید نیاز به تمرین بسیاری دارید. باید بدانید که افزونه سئو وردپرس باید یک سری کارایی های خاص داشته باشد که برای افراد مبتدی تنظیم شوند. هم اکنون بیایید با هم بررسی کنیم که از نظر نصب و تنظیمات کدام یک از آن ها بهتر هستند.

بهترین افزونه سئو وردپرس

اولین قدم برای نصب و فعال سازی Yoast این است که آن را دانلود و نصب کنید. برای اطلاعات بیشتر میتوانید به راهنمای مرحله به مرحله آن دقت کنید. پس از اینکه آن را فعال کردید میتوانید به صفحه اصلی بروید و سپس پیکربندی عمومی را راه اندازی کنید.

این بخش به شما اجازه خواهد داد که طی مراحلی که طی شوند، راه اندازی و همچنین نصب برنامه را انجام دهید. همچنین به افرادی که در این زمینه مبتدی هستند اجازه خواهد داد که با سرعت و بدون احساس اینکه در این زمینه احساس کنید که چیزی یاد نگرفته اید کار خود را انجام دهید. گفته می شود که این بخش یک افزونه قدرتمند است که گزینه های بسیاری دارد که باید یکی یکی آن ها را طی کنید.

ما اما این کار را برای شما آسان کرده ایم و شما میتوانید این راهنما را مشاهده کنید. بخش تنظیمات هم در Yoast سئو به طور مرتب دسته بندی شده است و دارای صفحه هایی است که شما میتوانید در آن به خوبی بخش های مختلف مربوط به سئو را در آن مشاهده کنید و به واسطه آن قسمت های مختلف همانند لینک های پاک شده و… را مشاهده کنید و به راحتی تنظیمات آن را ایجاد کنید. در این بخش شما میتوایند نقشه سایت، نوع لیک های یک صفحه و بخش های دیگر را به خوبی ویرایش نمایید.

همچنین در تمامی صفحات تنظیماتی وجود دارد که شما میتوانید با فشار دادن دکمه Yoast سئو در راهنما آن ها را پیدا کنید و به کمک آن به راحتی به واسطه آموزش های موجود می توانید تنظیمات مختلف آن را فرا بگیرد. همچنین تنظیمات منظم و تنظیماتی که برای مبتدیان ایجاد شده است، به همراه گزینه های راهنما روی صفحه نمایش یک تنظیم آسان برای Yoast سئو است که در سایت وردپرس وجود دارد.

اشتراك گذاری نوشته

پاسخی بگذارید