قالب شرکتی وردپرس, قالب وردپرس

معرفی بهترین قالبهای ویدئویی وردپرس (۲۰۱۷)

معرفی بهترین قالبهای ویدئویی وردپرس (۲۰۱۷)

تا بحال پیش آمده بخواهید ویدئویی در وبسایت وردپرس خود قرار دهید؟ به دنبال قالبهای ویدئویی هستید؟ خوشبختانه وردپرس پلت‌فرم فوق العاده‌ای را برای ساخت وبسایت ویدئویی فراهم آورده است. این قالبها قابلیت آپلود ویدئو یا استفاده از ویدئوهای داخلی را امکان‌پذیر ساخته‌اند. در این مقاله بهترین قالبهای ویدئویی گلچین شده‌اند. با ما همراه باشید.

۱- Inspiro

معرفی بهترین قالبهای ویدئویی وردپرس (۲۰۱۷)

قالب ویدئویی Inspiro چند منظوره و فوق‌العاده زیبا می‌باشد. این قالب زیبا دارای امکانات پس زمینه تمام صفحه، بخش قدرتمند نمونه کارها و ماژول گالری می‌باشد. از دیگر امکانات این قالب می‌توان به ویجت سفارشی منحصر بفرد برای نمایش نمونه کارها، چهار تمپلیت منحصر بفرد، سازنده سریع صفحات با خاصیت کشیدن و انداختن اجزاء، دارای لایت باکس ویدئو برای نمایش پاپ‌آپ ویدئو اشاره کرد.

۲- VideoZ

معرفی بهترین قالبهای ویدئویی وردپرس (۲۰۱۷)

قالب VideoZ دارای استایل روزنامه‌ای می‌باشد. مدیریت محتوی این قالب بسیار غنی است و دارای نمایش بندانگشتی ویدئوها به‌صورت دو ستونه می‌باشد. از افزونه Video Thumbnails پشتیبانی می‌کند تا شکل نمایشی ویدئوهای سایت را به صورت خودکار بسازد. از امکانات این قالب می‌توان به افزونه WP-PostRatings  برای رأی دادن به ویدئوها، چندین نوع طرح‌بندی صفحات، صفحه خانگی متشکل از ویجتهای مختلف و همچنین ویجتهای سفارشی برای نمایش نمونه‌ کارهای تصادفی، آخرین ویدئوها و دکمه رسانه اجتماعی اشاره کرد.

۳- Videozoom

معرفی بهترین قالبهای ویدئویی وردپرس (۲۰۱۷)

قالب Videozoom از جمله قالبهای ویدئویی طرحدار و با نمک است که فقط برای وبسایتهای ویدئویی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این قالب از تمامی خدمات میزبانی و اِمبد کردن ویدئو پشتیبانی می‌کند. همچنین دارای اسلایدشو ویدئویی داخلی برای نمایش اکثر محتوای سایت می‌باشد. قابلیت پشتیبانی از WooCommerce و هزاران آپشن سفارشی که امکان ایجاد وبسایتی ظریف و شگفت‌انگیز به کاربران می‌دهد.

۴- The motion

معرفی بهترین قالبهای ویدئویی وردپرس (۲۰۱۷)

قالب The motion دارای اسلایدر ویدئویی در صفحه خانگی، به‌صورت نمایش گرید می‌باشد. قابلیت نمایش زیبای تصاویر مشخصه، هدر تمام عرض، بی‌نهایت رنگ و سفارشی کردن آنلاین قالب در The motion وجود دارد. از دیگر امکانات این قالب دو مدل طرح‌بندی برای صفحه خانگی، سایدبار سمت چپ و راست و در نهایت تمپلیت زیبا برای صفحات ارتباط با ما و تماس با ما می‌باشد.

۵- Focus

معرفی بهترین قالبهای ویدئویی وردپرس (۲۰۱۷)

از دیگر قالبهای زیبا و رایگان وردپرس Focus می‌باشد که دارای امکاناتی همانند اِمبد ویدئو، اسلایدر ویدئو و نمایش اتوماتیک ویدئو در هدر پستهای وردپرس، دارای پلیر HTML5 برای آپلود ویدئو، چندین تمپلیت صفحه و سفارشی سازی آنلاین قالب و در نهایت ساخت طرح‌بندی سفارشی آنلاین می‌باشد.

۶- Photonote 2.0 

معرفی بهترین قالبهای ویدئویی وردپرس (۲۰۱۷)

از قالبهای زیبا و منحصر بفرد وردپرس که دارای اسلایدشو لمسی در صفحه خانگی است، Photonote 2.0 می‌باشد. این قالب بی‌نظیر برای نمایش ویدئوها و تصاویر وبسایت استفاده می‌شود. ویدئوها در بالای هر پست به صورت تمام صفحه نمایش داده می‌شود. شِمای رنگ این قالب تیره و روشن است و قابلیت تغییر رنگ به‌صورت دلخواه را دارد.

منبع: wpbeginner 

درباره آنیتا دشتی

کارشناس ارشد مهندسی نرم افزار و IT. محقق در زمینه های امنیت، رایانش ابری و رایانش ابری همراه. نویسنده، مترجم و مدیریت محتوی در سایتهای تخصصی.

دیدگاهتان را بنویسید