آموزش وردپرس, آموزش وردپرس رایگان, وردپرس, وردپرس فارسی

آموزش نحوه رفع خطای عدم بازسازی رمز عبور

000

نحوه رفع خطای عدم بازسازی رمز عبور

در هنگام ورود به فضای وردپرس ممکن است با خطاهای متعددی روبرو شوید و این خطاها ممکن است از سرور شما باشد یا از طرف شما ، یعنی نام کاربری و رمز عبور . خیلی از کاربران از وجود خطاهای رخ داده نگران می شوند و فکر می کنند این خطاها غیرقابل حل خواهد بود در حالیکه می توان این مشکلات را با خیال راحت و بدون دردسر حل کرد.

در بعضی از مواقع ، که خیلی هم نادر است یک مشکل عجیب وجود دارد و آن هم اینکه شما بعد از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور نمی توانید وارد شوید ، که به اصطلاح به این مشکل خطای عدم بازسازی رمز عبور می گویند. یعنی بعد از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور مجبور هستید که دوباره آنها را وارد کنید به طوری که بعد از چندین بار دیگر حتی صفحه ی ورود را  هم مشاهده نخواهید کرد.

همانطور که گفته شد این مشکل بسیار نادر و خیلی کم اتفاق خواهد افتاد.

اولین نشانه ی این مشکل ( خطای عدم بازسازی رمز عبور) ، شما نمی توانید به پنل کاربری وردپرسی خود وارد شوید و صفحه مدام رفرش خواهد شد. 

در این حالت اگر چندین بار این عمل را تکرار کنید با خطای جدیدتری به نام ، عدم توانایی ذخیره رمز عبور پایگاه داده روبرو خواهید شد که این خطا ناشی از فضای پایگاه داده شما خواهد بود که در ادامه راه حلی برای این مشکل ارائه خواهد شد.

 

1111

 

علت رخ دادن این مشکل چیست ؟

این خطا به این علت رخ می دهد که هاست شما تمام فضای دیسک را به حساب کاربری شما اختصاص می دهد و در نتیجه برای دفعات بعدی امکان ورود مجدد وجود ندارد. پس راه حل این مشکل خالی کردن فضای دیسک است که در ادامه به آن اشاره خواهم کرد.

راه حل :

با استفاده از FTP یا cPanel خود وارد دیتابیس شوید و در مسیر  wp-content/uploads ، فایل های با حجم زیاد را پاک کنید و فضا را زیاد کنید. ( فایل های زیپ غیرضروری و کش ها را در اولویت قرار دهید. )

 

 

درباره رضا ماندگاری

یکی از اعضای گروه بزرگ وردپرس یار می باشم و بسیار خوشحالم که می توانم در مجموعه وردپرس یار به شما عزیزان خدمت کنم. کارشناس کامپیوتر و مشتاق به یادگیری مباحث جدید وردپرس در زمینه های مختلف

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید