آموزش نحوه نمایش زمان تخمینی برای خواندن نوشته ها

نمایش زمان تخمینی برای خواندن نوشته ها به شما این کمک را می کند تا بتوانید کاربران بیشتری را ترغیب کنید تا مطالب شما را بخوانند و مطالب شما را لایک کنند. این می تواند یکی از راههای افزایش کاربران بازدیدکنندگان سایت شما باشد. 

شاید بعضی مواقع لازم باشد تا با راهکارهایی کاربران را در سایت خود نگه دارید تا هم بازدیدکنندگان زمان بیشتری را در سایت شما سپری کنند و هم اینکه شاید به واسطه جستجو در سایت شما ، محصولی را خریداری کنند.

ممکن است در بعضی از سایت های معتبر یک نوار پیشرفت در بالای نوشته ها ببینید که این تقریبا چیزی شبیه به آموزش امروز است با این تفاوت که می خواهیم زمان را هم در کنار نوشته ها قرار دهیم.

افزونه ای که امروز قصد دارم برای شما معرفی کنم ، افزونه ی Reading Time Wp است .

شما بعد از نصب وارد تنظیمات بسیار آسان این افزونه می شوید و می توانید برنامه ریزی و زمان بندی مطالب را انجام دهید.

در تصویر زیر نمایی از تنظیمات را می بینید.

 

111

 

نحوه کار با این افزونه :

۱- ابتدا متن مورد نظر خود را انتخاب کنید .( توجه کنید که برای هر متن باید یک تنظیمات مجزا را انجام دهید. )

۲- بعد از انتخاب متن ، شما می توانید سرعت خواندن متن مورد نظر را تنظیم کنید. دقت کنید سرعت خواندن متن ، زمینه ای برای تخمین زمان خواندن متن است پس در تنظیم سرعت خواندن مطالب دقت کنید. هر چه این موارد حقیقی تر باشند ، برای بازدیدکنندگان جذاب تر خواهد بود.

۳- محاسبه و تخمین خودکار سیستم بر اساس ۳۰۰ کلمه در هر دقیقه خواهد بود و سرعت وارد شده توسط شما در مرحله ی قبل در این مرحله اعمال خواهد شد.

۴- اگر دوست ندارید که به صورت خودکار زمان های تخمینی نمایش داده شوند گزینه Insert Reading Time before content را غیرفعال کنید.

نتیجه کار را در عکس زیر ببینید:

 

222

 

منبع : wpbeginner

آموزش وردپرس افزونه وردپرس پلاگین رایگان وردپرس پلاگین کاربردی وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس وردپرس فارسی

درباره Reza Mandegari

یکی از اعضای گروه بزرگ وردپرس یار می باشم و بسیار خوشحالم که می توانم در مجموعه وردپرس یار به شما عزیزان خدمت کنم. کارشناس کامپیوتر و مشتاق به یادگیری مباحث جدید وردپرس در زمینه های مختلف

دیدگاه خود را بیان کنید

wp-yar.ir
wp-yar.ir

هر روز یک آموزش رایگان در کانال وردپرس یار