آموزش وردپرس رایگان

آموزش رفع خطای the link you followed has expired در وردپرس

رفع خطای the link you followed has expired

شاید بارها با خطای the link you followed has expired رو به رو شده اید. این خطا به معنی منقضی شدن پیوندی است که شما دنبال آن هستید. با مشاهده این خطا اطلاعات زیادی در مورد مشکل پیش آمده به دست نخواهید آورد به همین دلیل رفع کردن آن برای افراد مبتدی کمی دشوار است. ما در این مقاله روش های رفع خطای the link you followed has expired را معرفی خواهیم کرد، پس در ادامه با ما همره باشید.

دلایل بروز خطای the link you followed has expired در وردپرس

قبل از آنکه روش های برطرف کردن این خطا را معرفی کنیم ، بهتر است است با دلایل بروز چنین خطایی آشنا شویم. در بیشتر موارد این خطا زمانی رخ می دهد که شما در حال آپلود قالب و یا افزونه ای به وردپرس هستید. در این مواقع خطا در بخش مدیریت وردپرس مشاهده می شود.

دلایل بروز خطای the link you followed has expired در وردپرس

دلایل بروز خطای the link you followed has expired در وردپرس

اندازاه و حجم فایل های آپلودی برای ارتقاء امنیت سایت شما توسط شرکت های هاستینگ کنترل می شود. برای مشاهده محدودیت اندازه فایل های آپلودی می توانید به بخش رسانه و سپس بخش افزودن مراجعه کنید.

بخش رسانه در وردپرس

بخش رسانه در وردپرس

اگر قصد دارید فایلی با حجم زیادتر از محدودیت اعمال شده آپلود کنید، با خطاهایی مانند Memory exhausted error و یا  maximum execution time exceeded error رو به رو می شوید. در چنین مواقعی وقتی بخواهید قالب یا افزونه ای را آپلود کنید با خطای the link you followed has expired مواجه می شوید. در ادامه مطلب با روش های رفع خطای the link you followed has expired آشنا خواهیم شد.

روش های رفع خطای the link you followed has expired

افزایش اندازه فایل آپلودی و همچنین بالا بردن مدت زمان اجرای دستورات در سایت، سریع ترین راه حل برای رفع این خطا است.

۱. افزایش محدودیت های از طریق فایل php

اگرچه این روش ساده ترین راه حل ممکن برای رفع این خطا است اما مشکلاتی نیز دارد. در صورت استفاده از این روش با تغییر دادن قالب سایت تنظیمات شما از بین رفته و دوباره با این خطا مواجه خواهید شد. به همین دلیل اگر در آینده قالب خود را تغییر خواهید داد، بهتر است از این روش استفاده نکنید.

برای انجام این کار فقط کافی است درون فایل function.php کد زیر را قرار دهید.

 ;ini_set( 'upload_max_size' , '۱۲۰M' )@
 ;ini_set( 'post_max_size', '۱۲۰M')@
;ini_set( 'max_execution_time', '۳۰۰' )@
۱
۲
۳

با تغییر اندازه upload_max_size و post_max_size به اندازه دلخواه می توانید فایل های خود را آپلود کنید. برای افزایش مدت زمان اجرای دستورات نیز باید مقدار max_execution_time را بالا ببرید. این مقدار بر اساس ثانیه می باشد.

۲. افزایش محدودیت از طریق htaccess.

در صورتی که قصد ندارید کدی را به function.php اضافه کنید یا مکرر قالب سایت خود را تغیر می دهید، می توانید سراغ htaccess. بروید.

برای این کار از طریق FTP یا فایل منیجر اقدام به ویرایش htaccess. کنید.

افزایش محدودیت از طریق htaccess.

افزایش محدودیت از طریق htaccess.

در ادامه کد زیر را در بخش پایانی فایل htaccess. قرار دهید.

php_value upload_max_filesize 128M
php_value post_max_size 128M
php_value max_execution_time 300
php_value max_input_time 300
۱
۲
۳
۴

با تغییر دادن مقادیر هر سطر از کد می توانید به میزان دلخواه فایل آپلود کنید و به رفع خطای the link you followed has expired بپردازید.

۳. افزایش محدودیت از طریق فایل ini

فایل php.ini که در root هاست قرار دارد، فایل پیکربندی است که php و وردپرس از آن استفاده می کنند. این احتمال وجود دارد که در برخی هاست های اشتراکی این فایل در روت هاست قرار نداشته باشد. در این صورت باید از طریق نوت پد یک فایل با نام php.ini ایجاد کرده و در روت سایت قرار دهید.

درون فایل php.ini کدای زیر را قرار دهید:

upload_max_filesize = 128M
post_max_size = 128M
max_execution_time = 300
۱
۲
۳

با تغییر دادن مقادیر هر کدام از سطرها به میزان دلخواه فایل آپلود کنید.

امیدواریم که این آموزش به شما در رفع خطای the link you followed has expired کمک کند. در صورت وجود سوال می توانید در زیر همین پست آن را مطرح کنید.

منبع : wpbeginner

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید